Artur Rojek rusza w drugą część trasy „Bez końca”


Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy „Bez końca”, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Wydarzenie cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach. Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy – tym razem w odsłonie klubowej. W Poznaniu wystąpi w klubie Tama 29 maja.

Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice.

W repertuarze pojawią się również premierowe utwory – część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. W międzyczasie zapraszamy do posłuchania utworu sanah z gościnnym udziałem Artura Rojka „Tęsknię sobie”, który pojawił się w sieci pod koniec marca:

Bilety są dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/artur-rojek/

Trasa Bez końca 2022:

21 maja – Bielsko-Biała, RUDE BOY CLUB Bielsko-Biała

22 maja – Rzeszów, Klub Pod Palmą

29 maja – Poznań, TAMA

5 czerwca – Warszawa, Klub Stodoła

9 czerwca – Gdańsk, Klub B90

11 czerwca – Kraków, Klub Kwadrat

12 czerwca – Katowice, Królestwo Katowice.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz