Apel kibiców Lecha Poznań do władz klubu. Jest odpowiedź!


Na swoim profilu facebookowym kibice Lecha Poznań zaapelowali do władz klubu. Poniżej treść ich prośby związanej z biletami na mecz rewanżowy z Víkingurem Reykjavík.

Za nami kolejna kompromitująca porażka Lecha na arenie międzynarodowej. Przegrana z półamatorską drużyną z Islandii, fatalny występ w pierwszym dwumeczu eliminacjach Ligi Mistrzów, a także wywołujące ból głowy porażki w Ekstraklasie – to rzeczywistość klubu, który dwa miesiące wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski. Ruchów transferowych komentować nie będziemy, bo wiemy, że nasz FB czytają również osoby niepełnoletnie – a nie chcemy poszerzać ich zasobu wulgarnego słownictwa.
Przed nami wyjazd do Lubina i mecz w Poznaniu o – być albo nie być „w Europie” – z Víkingurem Reykjavík. I na tym meczu chcielibyśmy się skupić. W Lubinie Kolejorz może liczyć na doping ponad półtora tysięcznej grupy kibiców.
W Poznaniu, no cóż… Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na to spotkanie. Nie trudno jest wysnuć wniosek, że ceny są zbyt wysokie (i znów musielibyśmy użyć przekleństw), a gra zawodników pozostawia – powiedzmy sobie szczerze – BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA (i znowu!). Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klubu – o przyznanie darmowych wejściówek na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów.
Nie chcemy „akcji promocyjnych”, że czterdziesty bilet za darmo. Nie chcemy zachęty w postaci „bilet za pół ceny dla osoby, która jest pierwszy, drugi, czy szesnasty raz na meczu”. Chcemy aby Ci, który zawierzyli Wam i piłkarzom kupując karnet – mogli obejrzeć ten mecz nie wydając dodatkowych pieniędzy.
Jesteśmy waszym 12 zawodnikiem. Tym najbardziej oddanym ale również najbardziej wymagającym. Wiemy, że w każdy meczu nasza obecność jest dla Was bardzo ważna. Ale podczas czwartkowego meczu nasze wsparcie będzie wyjątkowo potrzebne. To od Was zależy jak bardzo, i czy w ogóle jesteśmy Wam potrzebni.

Klub odpowiedział na Twitterze, że każdy posiadacz karnetu otrzyma darmowy bilet na mecz rewanżowy z Vikingurem Reykjavik.

 

 

Dodaj komentarz