Aktywne lato w Termach Maltańskich


Plaża zewnętrzna Aquaparku Term Maltańskich zapewnia nie tylko doskonały, aktywny wypoczynek, ale i wyjątkowy widok na jezioro. Od minionego weekendu – do licznych atrakcji dołączyła kolejna: sportowe boisko wielofunkcyjne.

Wymiary i wyposażenie boiska, znajdującego się przy zewnętrznych basenach solankowych w pobliżu zjazdów zjeżdżalni, przygotowane jest do rozgrywania meczów w plażową piłkę siatkową i piłkę nożną. Jednakże, jak sama nazwa wskazuje, jest ono wielofunkcyjne i oferuje nieograniczoną możliwość zabaw i gier, konkursów i wyścigów, a  dla maluchów może stać się ogromną piaskownicą. Zabawa na boisku nie jest uwarunkowana żadną wcześniejszą rezerwacją ani dodatkową odpłatnością. Boisko funkcjonuje w ramach plaży zewnętrznej Aquaparku.W czerwcu zapraszamy do rozgrywania na boisku meczów w siatkówkę plażową. 

W ostatni weekend w Termach Maltańskich nie obyło się oczywiście bez sportowych wydarzeń, o zdecydowanie skrajnym charakterze: delikatne i zwiewne pływanie synchroniczne przeplatało się z pełnymi pasji i dynamiki meczami w piłkę wodną. 

Zawodnicy ALSTAL Waterpolo Poznań byli gospodarzami dwumeczu w ramach na przedostatniej 9 rundy Mistrzostw Polski Seniorów w piłce wodnej, w którym zmierzyli się z najlepszą obecnie drużyną w Polsce, ŁSTW Uniwersytet Łódzki. 

 

Dodaj komentarz