adidas Runners startuje w Poznaniu


 

– adidas Runners to globalna społeczność biegowa, która oferuje bezpłatne treningi biegowe na całym świecie

– adidas Runners od 2017 roku funkcjonuje w Warszawie pod szyldem adidas Runners Warsaw, a w kwietniu 2022 roku do społeczności dołączy także Poznań. Pierwszy trening odbył się 9 kwietnia, a w ramach rozpoczęcia działalności zorganizowany zostanie event w Poznaniu, podczas którego będzie można wziąć udział w treningu biegowym, dedykowanych warsztatach oraz poznać bliżej skład trenerski

– zapisy na treningi adidas Runners są możliwe w aplikacji adidas Running, a więcej informacji na temat treningów i trenerów można znaleźć na grupach adidas Runners Warsaw oraz adidas Runners Poznań i na stronie internetowej adidas Runners

adidas Runners to globalna społeczność, która łączy ludzi o różnych zainteresowaniach, zawodach, ale z tą samą pasją – pasją do sportu, a przede wszystkim do biegania. Misją projektu jest tworzenie środowiska, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować, by być jeszcze lepszym biegaczem, sportowcem a w konsekwencji także lepszym człowiekiem. Trenujący nie ścigają się ze sobą, a biegają razem, motywując się do przekraczania swoich granic.

RODZINA ADIDAS RUNNERS ROŚNIE

Do rodziny adidas Runners dołącza kolejne miasto –  w sobotę 9 kwietnia odbył się pierwszy trening adidas Runners Poznań. Szczegóły zapisów oraz plan na kolejne treningi można znaleźć w zakładce społeczności na stronie adidas.pl oraz na grupie adidas Runners Poznań na Facebooku. W ramach rozpoczęcia działalności 23 kwietnia odbędzie się dzień otwarty w poznańskiej Przyjemności, skąd o godzinie 11:00 zebrani goście wyruszą na trening biegowy dostosowany do potrzeb każdego, nawet najbardziej początkującego biegacza i biegaczki. Po biegu przyjdzie czas na odpoczynek i pizzę przy muzyce młodego i zdolnego poznańskiego DJ’a. Podczas spotkania kapitan adidas Runners Poznań – Szymon Bytniewski opowie więcej o nowej poznańskiej społeczności biegowej. Każdy z gości będzie miał okazję porozmawiać z trenerami i dowiedzieć się więcej jak dołączyć do społeczności oraz w ilu zajęciach wziąć udział, aby otrzymać koszulkę adidas Runners Poznań. Na wydarzeniu każdy uczestnik dostanie limitowaną edycję akcesoriów z możliwością ich customizacji na warsztatach przygotowanych przez lokalną ekipę Dr Shoes.

Społecznością adidas Runners Poznań będą kierować specjaliści w swojej dziedzinie;

– biegacz i trener PZLA, Unii Swarzędz i AZS Poznań, wnuk Edwarda Motyla Szymon Bytniewski  jako kapitan

– były chodziarz, 6. zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie, biegacz Łukasz Nowak jako trener

– lekkoatletka specjalizująca się w czasach studenckich w biegu na 1500 metrów, biegaczka Dominika Lazar jako trenerka

JAK DOŁĄCZYĆ DO ADIDAS RUNNERS?

Społeczność adidas Runners jest otwarta dla wszystkich – zarówno początkujących biegaczek i biegaczy,  osób chcących poprawiać swoje wyniki, jak również zainteresowanych zajęciami ogólnorozwojowymi. Zapisy na bezpłatne treningi są możliwe przez aplikację adidas Running, a więcej informacji na temat treningów, trenerów oraz nadchodzących wydarzeń można znaleźć na grupie adidas Runners Warsaw, oraz adidas Runners Poznań.

 

 

Dodaj komentarz