7. Półmaraton: dodatkowa szansa na zapisy!


Jutro o godz. 08.00 zostaną uruchomione dodatkowe zapisy do 7.Poznań Półmaraton. Jest jeszcze dodatkowych  300 wolnych miejsc. Zapisy będą możliwe wyłącznie przez znajdujący się na stronie internetowej biegu formularz zgłoszeniowy.

 

– Z 8000 zapisanych uczestników, opłatę startową na dzień dzisiejszy uiściło niespełna 7100. Ta mniejsza liczba wpłat pozwala nam uruchomić dodatkową pulę zapisów – mówi dyrektor półmaratonu Łukasz Miadziołko. – Ponadto wspólnie z zespołem dokonaliśmy pewnych korekt na mecie, w wyniku których zyskaliśmy większą przestrzeń nad Maltą, m.in. zmniejszyliśmy strefę kibica, zmieniliśmy lokalizację sceny do dekoracji zwycięzców – dodaje.

Każdy uczestnik na mecie otrzyma medal, ciepły posiłek oraz napoje. Dodatkową atrakcją będzie losowanie samochodu osobowego – TOYOTY AYGO. Szansę na wygraną mają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg w regulaminowym czasie. By wziąć udział w losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełnić kupon i wrzuć go do urny znajdującej się na stoisku Toyoty, podczas odbywających się w dniach 4 i 5 kwietnia w Arenie Targów Expo. Losowanie odbędzie się 6 kwietnia na scenie głównej po zakończeniu biegu.

7.Poznań Półmaraton odbędzie się 6 kwietnia. Biegacze wystartują o godzinie 10.00 z ulicy abpa. A. Baraniaka, dziesięć minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy na rolkach i wózkach. Organizatorzy spodziewają się blisko 7500 zawodników.

Dodaj komentarz