33. Dni Łazarza i Łazarskie Lato


W piątek obok koncertów i turnieju piłki plażowej, który odbędzie się na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 33, na gości czeka Eko Piknik. Od godziny 11:00 zaplanowano warsztaty ekologiczne, prelekcje i zajęcia z rękodzieła, podczas których wykonać będzie można torby wielokrotnego użytku na zakupy.

W sobotni wieczór po całym dniu atrakcji na scenie na rynku Łazarskim odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Cztery koncerty zespołów z Trójmiasta, Warszawy i lokalnego fyrtla, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników dobrych brzmień. Czechoslovakia, Osoby, Aluzja i Dawid Grzelak wystąpią w ramach projektu „Kulturalny maj na Łazarzu”. Od lekkich popowych klimatów, przez alternatywnego rocka, aż po przebojowe lata 90., to wszystko czeka na uczestników koncertu.

W niedzielę większość atrakcji przeniesie się do muszli koncertowej w parku Wilsona. Tam o godzinie 14.00 zaplanowano występ zespołu Wielkopolanie, a po nim pokaz akrobatyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 8 oraz koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod dyrekcją mjr Pawła Joksa.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz