31. Finał WOŚP: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!


Jeśli nie macie pomysłu jak włączyć się do 31. Finału WOŚP i podjąć wyzwanie walki z sepsą, to Opalenicki Klub Biegacza ma niepowtarzalną propozycję, a mianowicie udział w akcji „SIĘ BIEGA, SIĘ POMAGA”, czyli 31 godzin nieprzerwanego biegania.

SIĘ BIEGA, SIĘ POMAGA

Każdy z nas nie raz, nie dwa razy w życiu widział emblemat WOŚP, czyli czerwone orkiestrowe serduszko. Wielokrotnie z dumą przyklejaliśmy je na serce w ubiegłorocznych zbiórkach. Wielu z nas na własnej skórze przekonało się ile to serce znaczy w obliczu walki o życie w szpitalu i zapewne nie raz członkowie naszych rodzin korzystali ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP.
Chcąc jak najlepiej odwdzięczyć się za wszystko co orkiestra przez te lata zrobiła dla nas pobiegniemy razem w 31-godzinnym biegu pod hasłem „SIĘ BIEGA, SIĘ POMAGA”. Jest to 7 edycja tego biegu.

Start w sobotę 28.01.2023 r. przy CKiB w Opalenicy przez południem o g.11.00, a zakończenie po przebiegnięciu 62 pętli – każda po 5 km i do pokonania w czasie około 30 minut, czyli 310 km o godz. 18.00 przy OSiR Opalenica następnego dnia. Po 31 godzinach biegu, aktywności Nordic Walking i biegach dziecięcych będziemy mogli powiedzieć głośno „MAMY TO”. Nie trzeba wiele, wystarczy przyjść, wygospodarować trochę czasu i świętować urodziny orkiestry, ofiarować to co mamy najcenniejsze, swój czas. W ten weekend nie są ważne wyniki i miejsca na podium, w tym czasie najważniejsza jest orkiestrowa muzyka płynąca z naszych serc. Spontaniczna, bezinteresowna chęć dzielenia się dobrem, bo to Wy sami opłacacie swój udział ofiarowując datek do orkiestrowej puszki.
62 pętle po 5 km, czyli 310 km, wybieganych ulicami Opalenicy.
Zapraszamy serdecznie do zapisywania się i wzięcia udziału w tej akcji, sami decydujecie, o której godzinie pobiegniecie zapisując się wg. własnych preferencji. Przypominamy niedziela godz. 12.00 rajd główny NW (51 pętla), na który nie ma limitu uczestników na pętli. Zapisy na stronie Opalenickiego Klubu Biegacza. Niedziela godz.13.30 biegi dziecięce na dystansie 300 m, zapisy tego samego dnia g. 10.00-13.00 przed startem w biurze zawodów.
Przypominamy, że tegoroczna orkiestra skierowana jest do małych i dużych, którzy często doświadczają tych samych problemów zdrowotnych, SEPSY!!! Wspólnie nie dajmy się jej, nie pozwólmy jej zabrać niepotrzebnych, kolejnych istnień.
Dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale. A poza tym duża dawka pozytywnej energii i moc uśmiechów! ZAPRASZAMY!
Dla osób, które zawitają do nas w sobotę 28.01.2023 w okolicach godziny 20.00 zapewnimy moc atrakcji, w tym roku obecne będą z nami gwiazdy światowych scen muzycznych w nowym wydaniu, które zagrają koncert w sali widowiskowej CKiB!
Ponadto warto również zapisać się na pętle nr 27, która startuje o północy. Chcąc odczarować godzinę duchów, ogłaszamy ją hasłem „ BIEG W BYLE CZYM, BYLE JAK, BYLE Z KIM, BYLE BYĆ” Zapraszamy do udziału.
Jak mówi założyciel i pomysłodawca orkiestry „GRAJMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ”. Niech orkiestra biegowych serc zagra w jednym tempie, wspólnym rytmem. Nadróbmy stracony czas, który zabrała pandemia… pomóżmy tym, którzy potrzebują pomocy, bo nie wiemy kiedy to my o nią poprosimy.
SIEMA BIEGACZE!!!
Zapisy i regulamin dostępny na stronie http://www.okb-opalenica.pl/.

31. Finał WOŚP

 

Dodaj komentarz