1Mila Poznań z rekordową frekwencją i rekordowymi wynikami!


Imprezę zwieńczyła rywalizacja Sztafet 4x400m. Po zaciętym boju, najlepszy w sztafetach męskich okazał się Team „FizjoKierzek” z czasem 3:47.67, a wśród kobiet najszybsze były dziewczyny z drużyny „ACHILLES” , uzyskując rewelacyjny wynik 4:13.56.

Diamentowa oprawa

O odpowiednią oprawę całego wydarzenia zadbał Tomasz Smokowski, który z typową dla siebie energią, do utraty tchu dopingował każdego, kto mierzył się z dystansem, rywalami i zmęczeniem. Niezwykła atmosferę i emocje budował też system 1M TRACK – nowość na mityngu 1MILI. Jest to podświetlony pas modułów ledowych, wskazujący biegaczom zakładane tempo biegu lub tempo aktualnego lidera przed każdą kolejną serią biegu. Była to pierwsza tego typu instalacja na świecie na amatorskiej imprezie biegowej.

Nie samym bieganiem żyje 1MILA

Strefa Kibica dbała o wszystkich uczestników przed i po biegu. Fundacja Pho3nix przygotowała wyjątkową, sportową strefę aktywności dla dzieci. O interaktywne zabawy dla najmłodszych zadbała też  Sala Zabaw FIKOŁKI. W showroomie marki Garmin można było przetestować najnowsze smartwatche. Odbywały się tam też rozmowy z gwiazdami sportu i sesje rozciągania dla biegaczy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz