11. edycja JBL Triathlon Sieraków


Do sportowych zmagań staną również najmłodsi. W ramach startów PHO3NIX KIDS dzieci zależnie od wieku, będą mogły wystartować na czterech trasach o dopasowanym stopniu trudności. W kategorii A, do której zaliczają się dzieci w wieku 7-8 lat, starty odbędą się na dystansach: rower 1 200 m i bieg 300 m. W kategorii B (9-10 lat) zmierzenia odbędą się na 2 400 m na rowerze i na 600 m biegiem. W kategorii C, dla najstarszych w wieku 11-13 lat trasy będą liczyć: rower 3 800 m, bieg 900 m. Dla najmłodszych (4-6 lat) przygotowano specjalną trasę biegową o dystansie 100 m.

Zapisy na zawody dla dzieci otwarte są aż do dnia startu (26 maja) lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc pod adresem: https://sts-live.pl/tritour. Bez względu na uczestnictwo w zawodach, przez cały weekend wszystkie dzieci i młodzież będą mogli za darmo skorzystać ze sportowych atrakcji przygotowanych w strefie PHO3NIX KIDS Zone.

Moc atrakcji w Sierakowie

Organizatorzy zadbali o to, by JBL Triathlon Sieraków był wspaniałą atrakcją nie tylko dla sportowców, ale również kibiców. Przez cały weekend będzie można zrelaksować się w strefie gastronomicznej pełnej food trucków, oferujących dania ze wszystkich stron świata. Pasjonaci sportu będą mogli przyjrzeć się ofercie sprzedawców w trakcie targów sprzętu sportowego. Wszystko wskazuje na to, że w ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz