„M jak Miłość” w Pobiedziskach


Aktorzy z serialu „M jak Miłość” byli gwiazdami pikniku ekologicznego w Pobiedziskach. Pojawili się też Mezo i Tomasz Zubilewicz.

 

 

Pobiedziska1

Pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami chcieli mieć wszyscy: i dzieci, i młodzież, a nawet burmistrzowie Pobiedzisk Michał Podsada i Ireneusz Antkowiak.

 

W sobotę 26 maja w Pobiedziskach odbył się IV Ogólnopolski  Edukacyjny Piknik Ekologiczny. Tradycyjnie poświęcony był tematyce ekologii. Chętni mogli się dowiedzieć m.in. co to jest recykling, dlaczego jest tak ważny, jakie korzyści daje i co każdy z nas może zrobić, by przyczynić się do ochrony środowiska.

Był konkurs ekologiczny „Wehikuł czasu” oraz plastyczny, a także pokazy w Planetarium.

– Najważniejsze, że dopisała pogoda, bo wtedy takie imprezy się po prostu udają – mówił burmistrz  Pobiedzisk Michał Podsada.

Tradycyjnie podczas pikniku sensację wywoływały gwiazdy znane z telewizji. Tym razem, w większości, z serialu „M jak Miłość. Nie mogło więc zabraknąć braci Marcina i Rafała Mroczków (filmowi Piotr i Paweł Zduńscy), Przemysława Cypriańskiego (Kuba Ziober) i  Michała Chorosińskiego (grał w serialu Leszka Skalskiego).

– Przed rokiem byłem tu sam, a że było super, to teraz zabrałem także brata – powiedział Rafał Mroczek wertując „Nasz Głos Poznański” wydanie sprzed roku, w którym był fotoreportaż z ubiegłorocznego pikniku.

Do Pobiedzisk przyjechał także Tomasz Zubilewicz.

– Lubię tu przyjeżdżać, tym bardziej, że w TVN odpowiadam za ekologię – stwierdził popularny prezenter pogody, dodając, ze wkrótce będzie w sprzedaży jego książka „Pobiedziska na każdą pogodę”. Panu Tomaszowi wręczyliśmy ubiegłoroczne wydanie „Naszego Głosu Poznańskiego”, w którym opublikowaliśmy wywiad na temat wspomnianej książki. Co interesujące, spotkaliśmy w Pobiedziskach także Elżbietę Smorawińską, znaną z działalności charytatywnej, ambasadorkę HAVET Hotelu, która również gościła na naszej okładce. Nie omieszkaliśmy oczywiście wykorzystać tego momentu do zrobienia pamiątkowego zdjęcia bohaterów naszych okładek.

Smorawinska Zubilewicz

Bohaterowie okładek "Naszego Głosu Poznańskiego": Elżbieta Smorawińska i Tomasz Zubilewicz.

Późnym popołudniem rozegrano mecz z udziałem aktorów, przyjaciół Pobiedzisk, reprezentacji prezydentów i burmistrzów oraz dzieci i młodzieży. Tekst i zdjęcia Sławomir Lechna

Mroczki Hawet

Bracia Mroczkowie z zainteresowaniem czytali "Nasz Głos Poznański", co...

 

Havet

... natychmiast wykorzystała Elżbieta Smorawińska, pokazując artykuł poświęcony m.in. HAVET Hotelowi.

 

Trackbacks for this post

  1. […] Elżbieta Smorawińska z gwiazdami […]

Dodaj komentarz