Życzenia dla redakcji „Nasz Głos Poznański” nadesłali…


Życzenia dla redakcji „Nasz Głos Poznański” z okazji 7. rocznicy wydania pierwszego numeru, nadesłali…

Zbigniew Hoffmann
wojewoda wielkopolski

– „Nasz Głos Poznański” już od siedmiu lat dostarcza mieszkańcom Poznania i okolic najważniejsze informacje z regionu. Ogromna sympatia i zaufanie, jakimi cieszą się Państwo wśród czytelników, pozwala z sukcesami funkcjonować na niełatwym dziś rynku medialnym. Nie byłoby tych siedmiu lat bez profesjonalnego podejścia do każdego numeru, szerokiego kolportażu i obecności nie tylko w druku, ale i w przestrzeni internetowej. Życzę Państwu dalszej pomyślności w wypełnianiu tak ważnej społecznie funkcji, szczególnie w tym wyjątkowym dla nas, Wielkopolan, czasie, jakim jest rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Marek Woźniak
marszałek województwa wielkopolskiego

– Gratuluję konsekwencji, z jaką „Nasz Głos Poznański” pisze o rzeczach pozytywnych. 7 lat temu, u progu swojej działalności, to postanowienie, że będzie się przyglądał życiu głównie z jego jasnej strony, było swoistym kapitałem założycielskim. Śmiały pomysł, bo przecież ponoć lubimy narzekać… Ale okazało się, że chwycił! Dziś to wciąż ciekawa i nowoczesna prasa lokalna, której udało się zbudować zaufanie wśród czytelników i poczucie, że właśnie w tym tytule to ich sprawy są najważniejsze. To oni – mieszkańcy Poznania i 19 podpoznańskich gmin – są niezmiennie bohaterami na łamach gazety, która stara się być blisko spraw dla nich istotnych, nierzadko determinujących ich życie. Doceniają to, że w „Naszym Głosie Poznańskim” znajdują najbardziej użyteczne informacje i rzetelnie opisane wydarzenia ze swojego fyrtla. Choć wielu z nas dziś myśli globalnie, to działamy przede wszystkim lokalnie. Dobrze jest mieć w swoim działaniu sprawdzonego partnera, który stał się dla lokalnej społeczności wydawnictwem opiniotwórczym. Życzę Jubilatowi dobrej formy w kolejnych latach i samych pozytywnych newsów!

Jan Grabkowski
starosta poznański

– Czym obecnie jest dziennikarstwo? Nieustanną walką o newsy, o wywiady z najciekawszymi ludźmi. Walką z konkurencją o najlepsze zdjęcie, które przykuje wzrok jeszcze większej rzeszy odbiorców. Ale też walką o to, by wszystkim nam się żyło lepiej. Od siedmiu lat „Nasz Głos Poznański” z tej walki cały czas wychodzi zwycięsko. Przez co utrzymuje pozycję lidera na rynku prasowym w powiecie poznańskim i w Poznaniu. Trzymam kciuki, by wszystkim, którzy współtworzą ten dwutygodnik, nie zabrakło w dalszej pracy sił i determinacji, entuzjazmu i ciekawości świata. I niekończącej się potrzeby dzielenia się tym wszystkim – z nami, czytelnikami.

Jacek Jaśkowiak
prezydent Poznania

– Mija już kolejny rok, jak mieszkańcy Poznania i powiatu poznańskiego sięgają po „Nasz Głos…”. To dobra, aktualna lektura o ich najbliższej okolicy. Z okazji siódmych urodzin życzę Redakcji, by oferowaną treścią przyciągała coraz więcej Czytelników. Ważne, by nie tylko dostarczała im bieżących informacji o mieście i regionie, ale też inspirowała do aktywności i zmian na lepsze. By nie tylko relacjonowała odbywające się wydarzenia, ale też stawiała pytania, pobudzając do refleksji i działania na rzecz lokalnych społeczności.

Jan Broda
wójt Komornik

– Gratuluję Redakcji szczęśliwego, siódmego jubileuszu! „Nasz Głos Poznański” to znany, lubiany i czytany tytuł wśród lokalnych mediów. Wydanie papierowe dociera do naszych mieszkańców w wielu punktach na terenie gminy Komorniki. Ja cenię sobie rzetelnie prowadzone wydanie internetowe oraz śledzę NGP na portalu społecznościowym, gdzie najszybciej można znaleźć najświeższe informacje z okolicy. Solidna, fachowa prasa, zaangażowana, ale i szanująca różne spojrzenia i poglądy, nie szuka taniej sensacji, ale obiektywnie przedstawia rzeczywistość. Promuje pracę organiczną, przedsiębiorczość i rzetelność – czyli wartości, z których słynie Wielkopolska i jej mieszkańcy. Oby tak dalej!

 

Tadeusz Czajka
wójt Tarnowa Podgórnego

– Od siedmiu lat „Nasz Głos Poznański” konsekwentnie umacnia swoją pozycję na lokalnym rynku medialnym. Jest gazetą pozytywną, po którą chętnie sięgamy chcąc dowiedzieć się, co słychać u naszych sąsiadów. Każdy numer „Naszego Głosu Poznańskiego” to nie tylko aktualne i ciekawe informacje z powiatu poznańskiego i Poznania. Jestem przekonany, że prezentowane na łamach gazety inicjatywy stanowią inspirację do wdrażania podobnych działań w kolejnych społecznościach lokalnych. Z okazji jubileuszu proszę przyjąć serdeczne gratulacje od Czytelników z gminy Tarnowo Podgórne!

 

 

 

Jerzy Lechnerowski
burmistrz Kórnika

– „Nasz Głos Poznański” ukazuje się już od siedmiu lat. To największy nieodpłatny dwutygodnik obejmujący miasto Poznań i okoliczne gminy, który porusza istotne sprawy społeczne, kulturalne i sportowe. Przez siedem lat swojej działalności zdobył zaufanie Czytelników oraz firm i przedsiębiorców. O sukcesie „Naszego Głosu Poznańskiego” mogą świadczyć liczne nagrody przyznawane zarówno redakcji, jak i redaktorowi. Życzę dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Adrian Napierała
wójt Dopiewa

–  Chciałoby się powiedzieć: Jak ten czas szybko szybko leci! 7-lecie to jubileusz, który namawia do wystawienia szóstki. W przypadku „Naszego Głosu Poznańskiego” nie jest to nota przesadzona. I nie chodzi tu o liczne trofea, będące wyrazem tego, że szacowne gremia doceniają to, co Redakcja robi. „Nasz Głos Poznański” to pozytywny i wartościowy periodyk, który na stałe wpisał się w naszą rzeczywistość, nie tylko medialną. Od lat cieszy się on niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców gminy Dopiewo, ale także innych gmin powiatu poznańskiego i aglomeracji poznańskiej. Wiem to z autopsji, ponieważ wielu moich rozmówców  powołuje się w rozmowach na publikacje, które ukazały się w wersji drukowanej lub na portalu „Naszego Głosu Poznańskiego”. Pismo jest przykładem pozytywnego dziennikarstwa, które rzetelnie informuje, wyjaśnia i tłumaczy, a także zabiera głos w debacie publicznej, podejmując ważne społecznie tematy. Dzięki Wam mieszkańcy podpoznańskich gmin wiedzą o sobie więcej, co postrzegam pozytywnie. Z pewnością łatwiej byłoby funkcjonować na rynku, odwołując się do taniej sensacji i ludzkich emocji, jednak „Nasz Głos Poznański” nie wybiera drogi na skróty, dlatego – podobnie jak spore grono stałych Czytelników – cenię sobie współpracę z redakcją i życzę jej jak najlepiej na kolejne lata.

Włodzimierz Pinczak
burmistrz Stęszewa

– Kolejny rok, kolejny jubileusz gazety „Nasz Głos Poznański” pokazuje jak bardzo jest potrzebna na naszym rynku. Profesjonalizm, niezależność, obiektywizm oraz duża liczba ciekawych tematów sprawia, że po „Nasz Głos Poznański” mieszkańcy gminy Stęszew sięgają często i chętnie. Gazeta ma niezwykle szeroki zasięg, porusza wiele kwestii naszego regionu, dba o merytoryczność oraz jasność artykułów, skłania do refleksji, informuje o sprawach bieżących, ogłasza i relacjonuje najróżniejsze wydarzenia kulturalne oraz sportowe.

Redakcji życzę ciągle powiększającej się liczby czytelników oraz dalszych sukcesów na rynku medialnym.

 

 

Jacek Sommerfeld
wójt Czerwonaka

– Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija 7 lat od ukazania się pierwszego numeru Naszego Głosu Poznańskiego. Największy nieodpłatny dwutygodnik Poznania i okolicznych gmin to prawdziwa skarbnica najważniejszych informacji dla wszystkich mieszkańców, w tym również mieszkańców mojej gminy Czerwonak. Obiektywna zawartość dwutygodnika i szeroki wachlarz informacji z niemal wszystkich dziedzin naszego życia to atrybuty NGP, którymi niewiele wydawnictw może się pochwalić. Z okazji 7. urodzin Naszemu Głosowi Poznańskiemu życzę dalszych sukcesów i coraz większego zainteresowania wielkopolskich czytelników. Sto lat NGP!

 

 

Czytaj także:

Nasz Głos Poznański ma 7 lat!!!

Dodaj komentarz