Żuki zagrają na Pikniku Integracyjnym


Stowarzyszenie Wiedza Kultura Pomoc i Fundacja sceny na Piętrze Tespis zapraszają w sobotę, 8 czerwca o godz. 17 na Piknik Integracyjny z zespołem Żuki Rock & Roll Band. 

ZUKI

W pięknie nad jeziorem położonym Hotelu Edison, ul. Wypoczynkowa Baranowo pod Poznaniem odbędzie się rodzinna impreza z wielkim grillem, konkursami dla dzieci, a dla dorosłych świetną zabawą z muzyką lat 60. graną na żywo. Żuki Rock & Roll Band to poznański zespół, który potrafi każdego porwać do tańca. Przy ich muzyce granej w ożywają wspomnienia, a młodzież zaczyna lubić muzykę swoich rodziców i dziadków.

Będzie można usłyszeć największe przeboje wielkich wykonawców epoki rock and rolla takich jak: Rolling Stones, Kinks, Chuck Berry, a także utwory polskie grane kiedyś przez Czerwone Gitary i Niebiesko Czarnych (Nie zadzieraj nosa, Kwiaty we włosach, Dozwolone do lat 18, Wróćmy na jeziora, Niedziela będzie dla nas, Tak mi źle – temat z filmu „Wojna Domowa” i inne).

W programie zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na cel charytatywny. Imprezę poprowadzi Romuald Grząślewicz. Będzie można także kupić wyroby przygotowane przez podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szamotułach, a także wziąć udział w akcji na rzecz Środowiskowego Domu Samopomocy „Kamyk“ działającego w ramach Stowarzyszenia „Na Tak“.

Każdy na Pikniku będzie mógł pomóc w zbiórce pieniędzy: „Pilnie potrzebna bryka dla Kamyka“. Samochód potrzebny jest, by uczestników zajęć dowozić na rehabilitację. Pomóc można w różny sposób m.in. wysyłając SMS-a w akcji „Litr paliwa zamiast piwa“. Wystarczy wysłać SMS-a o treści „AP.LITRPALIWA“ na numer 75068 (koszt 5 zł plus VAT) lub zatankować na stronie www.litrpaliwa.pl. Można także stworzyć własny kanister i zaprosić do akcji znajomych.
Pieniądze zebrane podczas Pikniku i ze sprzedaży zaproszeń przeznaczone zostaną na cele charytatywne. Uczestnicy Pikniku wspomogą nie tylko Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach, Środowiskowy Dom Samopomocy „Kamyk“, ale także jedną z bardzo zdolnych uczennic Szkoły Baletowej w Poznaniu, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

– Nasze Stowarzyszenie chce pomagać młodym i zdolnym ludziom, a jednocześnie organizacjom, które na co dzień, bez rozgłosu i błysków fleszy potrafią pomagać innym. My ich chcemy wspierać – mówi Krystyna Gwoździcka prezes Stowarzyszenia Wiedza Kultura Pomoc.

Zaproszenia można zamawiać pod adresem mailowym sekretariat@stowarzyszeniewkp.pl

Będzie je można także kupić od poniedziałku 3 czerwca do piątku 7 czerwca w biurze Stowarzyszenia, ul. Grochowe Łąki 7A/8 po wcześniejszym telefonie do stowarzyszenia (728 588 428).

Dodaj komentarz