Zostań partnerem siódmej edycji akcji „Poznań za pół ceny”


Siódma edycja akcji „Poznań za pół ceny” odbędzie się 3-4 maja 2014 roku i zbiegnie się z długim weekendem majowym. Na turystów i mieszkańców czeka unikalny program turystyczny oraz 50% zniżki u ponad setki partnerów z Poznania i jego okolic. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza firmy i instytucje związane z turystyką do udziału w akcji. Wszyscy zainteresowani mogą już teraz odwiedzić nową stronę internetową wydarzenia dostępną pod adresem www.poznanzapolceny.pl
Organizowana od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic. – Poznań jest często kojarzony z targami i biznesem. My pokazujemy, że to kolorowe miasto pełne atrakcji i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. To także doskonały wybór na weekendowy wypad – mówi Jakub Pindych, koordynator akcji z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. – Bogata oferta „Poznania za pół ceny” ma uświadomić turystom, że czas spędzony w Poznaniu to świetna zabawa, a także podsunąć pomysły na kolejne wizyty w stolicy Wielkopolski. – dodaje Pindych.
Zostań partnerem akcji
Partnerzy akcji to firmy i instytucje świadczące usługi związane z turystyką. Udział w akcji jest bezpłatny. Organizatorem akcji jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT). Wszelkie koszty działań marketingowych prowadzonych przez organizatorów ponoszone są przez Miasto Poznań i PLOT. Partnerzy natomiast zobowiązani są do sprzedaży swoich usług z 50% rabatem.
Ważną częścią akcji jest darmowy program turystyczny. W jego skład wchodzą wycieczki oraz zwiedzanie na co dzień niedostępnych miejsc. Z myślą o turystach zagranicznych cześć programu dostępną jest także w językach obcych.
Firmy i instytucje zainteresowane udziałem w akcji powinny skontaktować się z organizatorami z pośrednictwem strony www.poznanzapolceny.pl
„Poznań za pół ceny” na portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej
 
– Wszelkie Informacje na temat akcji i jej partnerów znajdziemy w tym roku na oficjalnym portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej www.poznan.travel. Jego częścią jest stronawww.poznanzapolceny.pl, na której już teraz można sprawdzić pierwsze propozycje naszych partnerów – mówi Wojciech Mania, redaktor portalu uruchomionego przez PLOT dzięki wsparciu ze środków unijnych.
Publikacja pierwszych ofert
Będzie w czym wybierać – organizatorzy akcji obiecują, że oferta siódmej edycji „Poznania za pół ceny” obejmie ponad sto atrakcji. Ich publikacja właśnie się rozpoczęła. Organizatorzy spodziewają się podobnej ilości zgłoszeń, co w zeszłym roku, gdy akcji partnerowało ponad 150 usługodawców z Poznania i okolic.
O akcji czytaj także tutaj (kliknij).Informacja dla turystów: www.poznanzapolceny.pl
Informacja dla partnerów: www.poznan.travel/pl/r/poznan-za-pol-ceny/zostan-partnerem-akcjizdjęcia: J. Pindych, J. Mazurczak

Dodaj komentarz