Zobacz zdjęcia finalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016


Oto pierwsza oficjalna galeria zdjęć finalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016. Patronat medialny sprawuje „Nasz Głos Poznański”.
Zobacz wcześniejszą sesję zdjęciową finalistek konkursu Wielkopolska Miss i Miss Nastolatek 2016: kliknij tutaj.
Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek – zobacz zdjęcia z drugiego castingu: kliknij tutaj.
Pierwszy z dwóch castingów do konkursu Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2016 za nami. Zobacz zdjęcia kandydatek: cz. 1 – kliknij tutaj.
Pierwszy z dwóch castingów do konkursu Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2016 za nami. Zobacz zdjęcia kandydatek: cz. 2 – kliknij tutaj.
Sesja została wykonana na ternie City Park Hotel & Residence w Poznaniu, a wykonała ją Magdalena Harych. Za odpowiedni makijaż podczas sesji odpowiadała partner konkursu firma MEXMO, natomiast fryzury wykonał Piotr Sierpiński, Atelier Fryzur. Finalistkom stroje zagwarantowały firmy Land of change / Zalla by Sara Zalewska, bielizna: Agnès Wuyam, buty: Valentovitch.
Przewodnimi hasłami tegorocznego konkursu są #GODNOŚĆ, #BEZPIECZEŃSTWO i #SZACUNEK.
Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016 odbędzie się 29 maja o godzinie 17:00 w hotelu Andersia w Poznaniu. Podczas gali pojawią się znani i lubiani artyści, a szczegóły dotyczące imprezy oraz możliwość zakupu biletów już na dniach pojawią się na stronie www.facebook.com/MissWielkopolski

Dodaj komentarz