Zobacz nowe koszulki Lecha Poznań [film]


Lech Poznań w nowym sezonie będzie grał w dedykowanych mu, wyjątkowych koszulkach meczowych. Oryginalny wygląd zapewnia przede wszystkim rzucający się w oczy fragment kolejowego skrzydła umieszczonego na froncie, ale to nie jedyny znak rozpoznawczy trykotu.

Sublimowane skrzydełko w delikatnym jasnoniebieskim kolorze na klasycznej niebieskiej koszulce z pierwszego kompletu i srebrzystoszare na białym trykocie z drugiego zestawu będą wyróżniały drużynę i kibiców Lecha w najbliższym sezonie.

– Współpraca z firmą Macron umożliwia przygotowanie dedykowanej, w pełni autorskiej wersji koszulek meczowych. Na otwarcie wybraliśmy projekt klasyczny, który w połączeniu z najwyższej jakości trykotami dostępnymi u producenta, tworzy bardzo wygodny dla sportowca i nieszablonowy dla kibica zestaw – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań.

Trykoty są wykończone szytymi elementami w niebiesko-białych barwach. Znajdują się na kołnierzyku, rękawkach i bokach. Na karku znajduje się z kolei unikalne wytłoczenie z literami NSNP.

Przy produkcji nowych koszulek wykorzystano technologię MPerformance System. Uszyte są przy użyciu trzech różnych materiałów. Przód wykonano z miękkiego i wygodnego materiału nie powodującego otarć. Na tył natomiast wybrano nowoczesny materiał micromesh, który zapewnia noszącemu maksymalną przewiewność. W kluczowych miejscach zastosowano wstawki z tkaniny siatkowej, dającej dodatkową wentylację.

Wybrane przez Lecha meczówki mają krój slim-fit, co gwarantuje wygodę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, nie ograniczają ruchów, a materiał „podąża” za konturem ciała. Dzięki temu gwarantuje pełną swobodę w trakcie gry.

Koszulki meczowe na sezon 2018/2019 będzie można kupić w Stacjach Kolejorz i na sklep.lechpoznan.pl od poniedziałkowego popołudnia.

Dodaj komentarz