Zobacz niezwykły autokar siatkarek Enea Energetyk Poznań


Walczące o awans do LSK siatkarki Enea Energetyk Poznań dzięki sponsorowi tytularnemu firmie ENEA na wyjazdowe mecze będą jeździć niezwykłym autokarem marki MAN w klubowych barwach.

– Zespół pierwszy raz wyjedzie nowym autokarem na spotkanie do Mielca na mecz z miejscową drużyną UKS Szóstka Mielec. Zespół pokona blisko 500 km. Oficjalnym przewoźnikiem naszego klubu jest firma DARPIO Przewozy Pasażerskie. Dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu firmie ENEA za oklejenie autokaru w barwy klubowe – mów Jakub Matyka z klubu Enea Energetyk Poznań.

Przypomnijmy, że w środę w meczu 3. kolejki zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet niepokonana dotąd Enea Energetyk Poznań podejmowała we własnej hali tegorocznego beniaminka BlueSoft Mazovię Warszawa. Dwie pierwsze odsłony środowego starcia na „Chwiałce” nie zapowiadały, że o wyniku spotkania zadecyduje tie-break. Emocje wzrosły od trzeciego seta, gdyż rywalki zdołały doprowadzić do remisu 2-2, a decydującą odsłonę wygrały 17:15 i dwa punkty pojechały do stolicy.

Tomasz Woźniak, fot. Piotr Hordych, #EnergetykGirls #WZPS #EnergetykPoznań

Dodaj komentarz