Warta Poznań zremisowała z GKS Bełchatów. Zapis relacji minuta po minucie.

Drugoligowa Warta Poznań bezbramkowo zremisowała z GKS Bełchatów spotkanie 13. kolejki, ale nadal zajmuje pozycję lidera rozgrywek. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji minuta po minucie z tego spotkania. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Zobacz fotogalerię z meczu Warty z GKS Bełchatów

Trenerzy o rzucie karnym w meczu Warta – GKS Bełchatów

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

Warta Poznań – GKS Bełchatów 0:0
Żółte kartki: Bartosz Kalupa – Marcin Ryszka
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Warta Poznań: Adrian Lis – Mateusz Wypych, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński (46. Przemysław Kita) – Bartosz Kalupa (70. Adian Szynka), Artur Marciniak – Karol Żmijewski (62. Nikodem Fiedosiewicz), Adrian Cierpka, Jakub Kiełb (76. Adrian Chopcia) – Hubert Antkowiak.

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik – Mikołaj Bociek, Filip Kendzia, Emile Thiakane (90. Łukasz Pietroń), Piotr Giel, Dawid Flaszka (76. Robert Chwastek), Patryk Janasik, Marcin Ryszka, Patryk Rachwał, Marcin Garuch (66. Michał Ciarkowski), Paweł Wojowski.

Koniec spotkania 13. kolejki II ligi Warta Poznań – GKS Bełchatów.

93. minuta – Rzut karny dla Warty Poznań… Jednak Przemysław Kita nie wykorzystuje idealnej okazji, gdyż jego uderzenie wybronił Paweł Lenarciak.

90. minuta – Zmiana w zespole GKS Bełchatów. Boisko opuszcza Emile Thiakane, a wchodzi Łukasz Pietroń.

90. minuta – Sędzia główny doliczył 3. minuty do regulaminowego czasu gry.

86. minuta – Warta stara się w końcówce zdobyć bramkę, ale jej ataki zatrzymują się przed polem karnym gości.

83. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

81. minuta – Dośrodkowanie Adriana Szynki z rzutu wolnego opuszcza boisko.

78. minuta – Dośrodkowanie Nikodema Fiedosewicza ze skrzydła na głowę Huberta Antkowiaka, ale jo uderzenie broni Paweł Lenarciak.

76. minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Jakub Kiełb, a wchodzi Adrian Chopcia.

76. minuta – Zmiana w zespole GKS Bełchatów. Boisko opuszcza Dawid Flaszka, a wchodzi Robert Chwastek.

73. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

70. minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Bartosz Kalupa, a wchodzi Adrian Szynka.

69. minuta – Emile Thiakane był bliski zdobycia bramki, ale piłka po jego strzale minęła  bramkę.

66. minuta – Zmiana w zespole GKS Bełchatów. Boisko opuszcza Marcin Garuch, a wchodzi Michał Ciarkowski.

64. minuta – Bartosz Kalupa ukarany żółtą kartką za zatrzymanie rywala faulem.

62.minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Karol Żmijewski, a wchodzi Nikodem Fiedosiewicz.

60. minut – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

56. minuta – Marcin Ryszka z GKS Bełchatów ukarany żółtą kartką. Tempo spotkania wyraźnie spadło.

55. minuta – Obrońcy gości wybijają dośrodkowanie Jakuba Kiełba z rzutu rożnego.

51. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

50. minuta – Adrian Lis wyłapuje dośrodkowanie Pawła Wojowskiego z rzutu rożnego.

48. minuta – Adrian Lis spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Marcina Garucha w pole karne Warty.

47. minuta – Dośrodkowanie ze skrzydła Patryka Janasika w pole karne Warty, ale na pozycji spalonej napastnicy gości.

46. minuta – Zmiana w zespole Warty Poznań. Boisko opuszcza Radosław Jasiński, a wchodzi Przemysław Kita.

46. minuta – Ruszyła druga połowa spotkania Warta Poznań – GKS Bełchatów. Adrian Cierpka zagrywa do Adriana Lisa, który długim podaniem uruchamia linię ataku.

godz. 15:48 – Koniec pierwszej połowy spotkania Warta Poznań – GKS Bełchatów 0:0. Przerwa potrwa 15. minut.

45. minuta – Paweł Lenarcik broni strzał głową Radosława Jasińskiego.

44. minuta – Hubert Antkowiak wywalczył rzut rożny dla Warty.

41. minuta – Dośrodkowanie Karola Żmijewskiego zmierzające na głowę Huberta Antkowiaka w ostatniej chwili wybił obrońca.

39. minuta – Paweł Wojowski faulem zatrzymał Karola Żmijewskiego i rzut wolny dla Warty.

37. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

34. minuta – Mikołaj Bociek wybija dośrodkowanie  Mateusza Wypycha w pole karne gości.

32. minuta – Adrian Lis broni groźne uderzenie Emile Thiakane.

30. minuta – Warta Poznań wychodziła z kontrą, ale Jakub Kiełb stracił piłkę.

29. minuta – Obrońcy Warty zablokowali strzał Marcina Ryszki.

23. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Warta zaczyna grać coraz lepiej.

20. minuta – Jakub Kiełb idealnie dośrodkował ze skrzydła na głowę Adriana Cierpki, ale piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku bramki gości.

FOTOGALERIA Z POCZĄTKU SPOTKANIA WARTA POZNAŃ – GKS BEŁCHATÓW:

19. minuta – Obrońcy Warty blokują strzał  Dawida Flaszki zza linii pola karnego.

17. minuta – Mateusz Wypych przerywa kontrę GKS Bełchatów.

15. minuta – Pierwszy kwadrans spotkania zdecydowanie należy do zespołu gości.

10. minuta – Dawid Flaszka przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy Adrianem Lisem.

5. minuta – Rzut wolny dla Warty Poznań po zagraniu ręką Pawła Wojowskiego przed polem karnym, ale dośrodkowanie Adriana Cierpki mija piłkarzy Warty.

3. minuta – Artur Marciniak oddał strzał zza linii pola karnego, ale piłka mija bramkę gości.

2. minuta – Bełchatowianie bardzo aktywni na początku spotkania i zepchnęli gospodarzy do obrony.

1. minuta – Zaczyna GKS Bełchatów. Piotr Giel podaje do bramkarza Pawła Lenarcika, który próbował długim zagraniem na lewe skrzydło zaskoczyć linię obrony Warty.

FOTOGALERIA Z ROZGRZEWKI ZESPOŁÓW:

godz. 14:57 – Zaczyna się prezentacja zespołów przed meczem Warta Poznań – GKS Bełchatów.

godz. 14:40 – Znamy składy obu zespołów.

Warta Poznań: Lis – Wypych, Kieliba, Dejewski, Jasiński – Kalupa, Marciniak – Żmijewski, Cierpka, Kiełb – Antkowiak.

Rezerwowi: Laskowski, Onsorge, Fiedosewicz, Sanocki, Szynka, Kita, Chopcia.

GKS Bełchatów: Lenarcik – Bociek, Kendzia, Thiakane, Giel, Flaszka, Janasik, Ryszka, Rachwał, Garuch, Wojowski.

Rezerwowi: Moczadło, Chwastek, Ciarkowski, Zieliński, Pietroń, Zdybowicz, Szubertowski.

godz. 14:30 – Trwa rozgrzewka GKS Bełchatów i Warty Poznań na stadionie przy ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu.

Bilety na spotkanie Warta Poznań – GKS Bełchatów są w cenie 5 zł (ulgowy), 10 zł (normalny) – w przedsprzedaży oraz 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) w dniu meczu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia, a także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji). Dzieci do lat 13 oraz wszystkie kobiety – wstęp wolny po okazaniu odebranej wcześniej darmowej wejściówki (przedsprzedaż lub kasa biletowa w dniu meczu). Dzieci, które nie skończyły 3 lat mogą zostać wpuszczone na stadion bez biletu.