Zobacz jak powstaje nowy Młyn nad Cybiną


Już jesienią zostanie oddany do użytkowania Młyn nad Cybiną, gdzie znajdzie się ponad 130 mieszkań w stylu loftowym, nad Jeziorem Swarzędzkim. Inwestycje realizuje Grupa Partner. 

Młyn nad Cybiną zlokalizowany na poznańskim Zielińcu, już jesienią 2018 roku będzie gotowy. Aktualnie wykonywana jest elewacja w obu skrzydłach budynku – zarówno od strony ulicy Sarniej i Sośnickiej, jak i od strony Jeziora Swarzędzkiego. Wcześniej w niemal całym budynku zamontowano stolarkę okienną oraz pokrycie dachowe. Okolica inwestycji w najbliższych miesiącach zostanie w pełni zagospodarowana.

Na terenie osiedla Młyn nad Cybiną zaplanowaliśmy przestronny dziedziniec z miejscami wspólnymi, który jest naturalnie osłonięty dzięki architekturze budynku. Ponadto zadbamy także o części wspólne, jak oświetlenie, alejki czy ławki – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner, realizującej inwestycję. Powstaną chodniki, które łączyć się będą z pobliskimi ścieżkami spacerowymi nad Jeziorem Swarzędzkim.

W ostatnim czasie trwa też kompletna przebudowa układu komunikacyjnego obok osiedla. Wykonawcą jest firma, działająca na zlecenie spółki Volkswagen Polska, a przedsięwzięcie usprawni komunikację. Dzięki inwestycji jadąc od strony centrum, trasą Warszawską, mieszkańcy będą mogli sprawnie skręcić bezpośrednio w lewo, w Sośnicką do osiedla. Dotychczasowy układ dróg wymuszał konieczność dojechania do skrzyżowania pod Swarzędzem i tam zawrócenia w stronę Zielińca. Ta niedogodność zostanie usunięta, co stanowi kolejny atut lokalizacji inwestycji Młyn nad Cybiną.

oprac. tww, fot. Grupa Partner

1 komentarz

  1. SS pisze:

    Mam nadzieje, że wyrobią się jak obiecywali do 31.08.2018 r. :)

Dodaj komentarz