Zobacz jak powstaje APR Arena Dębiec [film]


Już za tydzień swoją działalność na poznańskim Dębcu rozpocznie nowoczesny ośrodek Akademii Piłkarskiej Reissa, który powstaje przy współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Zobacz jak powstaje APR Arena Dębiec. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Całoroczny obiekt będzie służył zawodnikom Akademii Piłkarskiej Reissa, uczniom szkoły, a także mieszkańcom dzielnicy. Oprócz profesjonalnego boiska ze sztuczną nawierzchnią i hali pneumatycznej, kompleks będzie oferował możliwość skorzystania z siłowni, centrum fizjoterapii, szatni oraz szerokiego zaplecza gastronomicznego. Ważnym atutem miejsca jest już działający internat czy hotel oraz bliskość autostrady A2 i stacji PKP, co ułatwia dotarcie i możliwość skorzystania z oferty całego Centrum. To kolejna z inwestycji Akademii, która swoje bazy szkoleniowe ma już m.in. w Lesznie czy Baranowie.

Więcej o APR Arena Dębiec w materiale: Piotr Reiss ponownie zagra na Dębcu (wystarczy kliknąć).

Przypomnijmy, że Akademia Piłkarska Reissa aktualnie prowadzi nabory dla zawodników w następujących grupach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Treningi odbywają się na blisko 100 obiektach treningowych oraz w 6 centrach szkoleniowych na terenie całej Wielkopolski.

To najlepszy moment, aby dołączyć do struktur największa Akademia w zachodniej Polsce, w której trenuje ponad 7100 zawodników – tworzone są nowe grupy treningowe, przez co dzieci szybko adaptują się do nowego środowiska i nawiązują przyjaźnie. W dwóch próbnych treningach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Co ważne, grupy treningowe dopasowane są wiekiem oraz umiejętnościami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój każdego małego piłkarza. Każdy nowy zawodnik otrzymuje w prezencie piłkę nożną.

Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie) oraz wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników., takich jak Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów czy Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do osób marzących o grze na pozycji golkipera. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Akademii Piłkarskiej Reissa (wystarczy kliknąć).

POLECAMY MATERIAŁY:

Trwa rywalizacja w Lidze Międzyokręgowej. Akademia Reissa wygrywa z Koroną Piaski.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne za nami

Akademia Piłkarska Reissa gromi Herthę Berlin

 

Dodaj komentarz