Zobacz fotogalerię z Pikniku „Skejty dla Alberta”


Poznańskie środowisko deskorolkarzy zorganizowało przy skateparku w Parku im. Karola Marcinkowskiego piknik „Skejty dla Alberta”. Podczas pikniku zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Alberta Radomskiego, który jesienią 2017 roku został brutalnie pobity w Poznaniu. Zobacz fotogalerię z tego wydarzenia autorstwa Rogera Gorączniaka.

Albert Radomski pod koniec października 2017 roku około godziny 3 w nocy wracał ze Starego Rynku gdzie świętował z najbliższymi znajomymi swoje 20 urodziny. Na ulicy Krysiewicza podszedł do niego nieznany sprawca i bez powodu, brutalnie go zaatakował. Albert otrzymał dwa potężne ciosy w głowę, upadł na ulicę, i został przejechany przez samochód. W wyniku tego pobicia i potrącenia, chłopak odniósł ciężkie obrażenia i w chwili obecnej potrzebuje całodobowej opieki. Mama zrezygnowała z pracy, żeby zajmować się synem i walczyć o jego powrót do zdrowia. Miesięczny koszt rehabilitacji to w chwili obecnej około 4000 zł.

Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany (FILM)

Sprawca pobicia Alberta aresztowany

Poznańskie środowisko deskorolkarzy chcąc pomóc Albertowi wrócić do zdrowia i swoich pasji zorganizowało imprezę Piknik „Skejty dla Alberta”, która odbyła się w sobotę przy skateparku w Parku im. Karola Marcinkowskiego. Na pikniku pojawił się Albert z rodziną, a w programie znalazły się m.in. zawody sportowe, szkółka jazdy na deskorolce dla najmłodszych, konkurs jazdy na deskorolce, a także loterie i licytacje.

POLECAMY MATERIAŁY:

Pilnie potrzebna pomoc dla Alberta!

Pobił 21-latka i pozostawił na jezdni. Przejechał go samochód!

Tomasz Woźniak, fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz