Zobacz fotogalerię z Caravans Salon na MTP


Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich do niedzieli, 23 września 2018 roku, potrwają Targi Caravans Salon, które przeznaczone się dla miłośników podróżowania czterema kółkami. Zobacz fotogalerię z tego wydarzenia autorstwa Hieronima Dymalskiego.

Caravans Salon 2018 w Poznaniu to idealne miejsce na zakup wymarzonego kampera czy przyczepy kempingowej i zobaczenia nowości z branży carvaningowej, dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zamówić pojazdy czy potrzebny  sprzęt na sezon 2019. Organizatorzy zapraszają na targi osoby chcące kupić kampera, przyczepę czy ciekawe dodatki,  poszukiwaczy wakacji campingowych oraz osoby profesjonalnie związane z branżą caravaningową.

Podczas Caravans Slaon ożna zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery,  domy mobilne jak również wyposażenie kampingowe oraz caravaningowe. Zostanie też zaprezentowana specjalistyczna oferta – instalacje, ogrzewanie, gaz, woda, anteny, odbiorniki, systemy nawigacji, jak również części do pojazdów czy przyczep. Miłośnicy wakacji na łonie natury też znajdą coś dla siebie – namioty, akcesoria do turystyki kampingowej, oferta polskich i europejskich pól kampingowych.

VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy – zapraszamy!

Plac Marka – teren przed pawilonami 3 i 3A, w których odbywają targi Caravans Salon gości właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. Na zlocie mile widziany jest każdy, kto uprawia ten rodzaj turystyki, jak również osoby które dopiero chciałyby zasmakować caravaningu. Każdy Zlot to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i wspólnego planowania wyjazdów w rozpoczynającym się w nadchodzącym sezonie. Zlot współorganizowany jest przez forum CamperTeam oraz przy wsparciu medialnym „Polskiego Caravaningu”.

Bogaty program wydarzeń podczas Caravans Salon

Caravans Salon to również ciekawy program atrakcji – spotkania z podróżnikami, prelekcje i spotkania ze specjalistami stanowią dodatkową wartość dla uczestników wydarzenia. Dla kierowców kamperów zostaną przygotowane mistrzostwa – będą musieli wykazać się wyjątkowymi  umiejętnościami prowadzenia kamperów.  Giełda Kamperów Używanych i atrakcje dla dzieci to kolejne punkty w programie – o szczegółach opowiemy wkrótce.

Można zobaczyć między innymi ekspozycję wystawców takich jak ELCAMP  – producent pojazdów Globe Traveler, dystrybutor kamperów i przyczep Adria i Hymer, oferujący również części i akcesoria do kamperów i przyczep, oraz CarGO! Rent a Camp – reprezentujący takie marki jak Bavaria oraz Pilote, firma oferująca zarówno sprzedaż jak i wynajem kamperów i przyczep. Patronami  medialnymi Caravans Salon są: Polski Caravaning i CampRest.

Dodaj komentarz