Znamy uczestników FootballPro Cup Masters X


FootballPro Cup Masters X już w sobotę! Zobacz jakie drużyny pojawią się na rozgrywkach i wytypuj zwycięzcę turnieju! Patronem medialnym turnieju jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

W letniej edycji ogólnopolskiego turnieju FootballPro Cup Masters X weźmie udział aż 22 drużyny. Uczestników zawodów do walki zagrzewać będzie oprawa muzyczna oraz spiker, który swoja obecnością uświetni charakter wydarzenia. – Dla najlepszych zawodników przewidzieliśmy nagrody indywidualne. Spośród wszystkich młodych adeptów futbolu wybierzemy Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Zawodnika oraz Króla Strzelców. Natomiast każdy z uczestników turnieju otrzyma pamiątkowy medal – mówi organizator turnieju z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa, Paweł Jankowski. – Podczas dekoracji drużyn nie zabraknie również legendy polskiej piłki nożnej, Piotra Reissa.

Nie zabraknie takich klubów jak:

Reprezentacja Polski APR – debiut nowej drużyny Akademii, która powstała ze względu na dynamiczny rozwój drużyn znajdujących się w różnych zakątkach Polski. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów Akademii Piłkarskiej Reissa, po raz pierwszy w historii stoczą walkę o puchar FootballPro Cup Masters.

Pogoń Szczecin – jedna z lepiej rozwijających się szkółek w Polsce, stali bywalcy turnieju i niejednokrotni zwycięzcy pucharu. Również w tym roku liczymy na miejsce na podium.

Śląsk Wrocław – obrońcy tytułu letniej edycji FootballPro Cup Matsers. W każdym turnieju organizowanym z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa znajdują się w ścisłej czołówce.

Zagłębie Lubin – jedna z najbardziej rozpoznawalnych Akademii w Polsce. W ramach ścisłej współpracy z AP Reissa, po raz kolejny pojawią się na turnieju w Baranowie.

Olymipic Wrocław – szkółka Dariusza Sztylki i Krzysztofa Wołczka i najlepsi zawodnicy w województwie dolnośląskim. Obrońcy tytuły zimowej edycji FPCM IX i tym razem stocza walkę o zwycięski puchar.

Arkonia Szczecin – bardzo dynamicznie rozwijająca się szkółka piłkarska w Szczecinie kładąca nacisk na wszechstronny rozwój młodych adeptów futbolu.

Varsowia Warszawa – wychowankiem tego klubu jest Robert Lewandowski, co niewątpliwie świadczy o jakości szkolenia. Po raz drugi goszczą na turnieju.

ŁKS Łódź – klub z długoletnią tradycją, odradzający się na piłkarskiej mapie Polski. Nie tylko jeśli chodzi o drużynę seniorską, ale także biorąc pod uwagę Akademie.

APMT Krzeszowice – debiutanci na FootballPro Cup Mastres X. Szkółka założona w 2009 r., obecnie skupia w swoich strukturach ponad 100 piłkarzy.

Wisła Płock – po raz pierwszy na turnieju w Baranowie. Młodzi piłkarze zainspirowani walką drużyny seniorskiej o europejskie puchary zmierzą się z innymi klubami.

Akademia Piłkarska Falubaz – partnerzy Akademii Piłkarskiej Reissa i stali bywalcy turnieju. Po raz kolejny podejmą wyzwanie i zmierzą się z najlepszymi szkółkami w Polsce.

Akademia Piłkarska Reissa – organizator turnieju. Szkółka powstała w 2010 r. i obecnie prowadzi treningi dla ponad 8000 młodych piłkarzy.

STF Champion Warszawa – szkoła techniki futbolu Marcina Więciela, zadebetowała w zimowej edycji turnieju i dotarła do finału. I tym razem liczymy na piłkarskie emocje z prawdziwego zdarzenia.

 Przypomnijmy, że FootballPro Cup Masters X to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla dzieci i odbędzie się już 9 czerwca w nowoczesnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie. Patronem medialnym turnieju jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Harmonogram FootballPro Cup Masters X:

Dodaj komentarz