Znamy termin losowania I rundy rozgrywek młodzieżowych WZPS


W ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Wydział Rozgrywek WZPS poinformował, że termin losowania I rundy rozgrywek młodzieżowych zaplanowano na 14 sierpnia 2019 roku.

W środę, 14 sierpnia 2019 roku w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej odbędzie się losowanie pierwszej rundy w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej w kategoriach młodzieżowych. Losowanie zaplanowano na godz. 11:00.

– Pierwsza runda rozgrywek młodzieżowych jest bardzo ważna dla dalszego układu gier danego zespołu. Losowanie obejmować będzie kategorie wiekowe: młodziczka, kadetka, juniorka, młodzik, kadet, junior. Dodatkowo zaprezentowane zostanie również rozstawienie grup w rozgrywkach trzeciej ligi siatkarek i siatkarzy. Podział na koszyki zespołów do losowania zostanie dokonany na podstawie rankingu opracowanego przez Radę Trenerów WZPS Poznań – powiedział przewodniczący Wydziału Rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Maciej Kwiatkowski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz