Zmiany planów Kolejorza


Zmianom uległy plany sparingowe Kolejorza. Podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia rozegrają więcej meczów kontrolnych niż początkowo planowali.

Już wcześniej ustalone zostały spotkania z pierwszoligową Wartą Poznań, izraelskim Hapoelem Beer Szewa i cypryjskim AEK Larnaka. Te plany nie ulegną zmianie. Dwa ze wspomnianych meczów rozegrane zostaną w Opalenicy, a jedno w Poznaniu. Nie zmienione zostały też daty wspomnianych rywalizacji.

Trener Djurdjević zrezygnował z rozegrania meczu 27 czerwca. W trakcie zgrupowania w Opalenicy odbędą się ostatecznie dwa spotkania. Pierwsze 23 czerwca i drugie tydzień później, na zakończenie obozu. Kolejne sparingi odbędą się już po powrocie z Opalenicy, w ostatniej fazie przygotowań do nowego sezonu.

Wśród nich mecz z AEK Larnaka. Dwa dni przed starciem z Cypryjczykami Kolejorz sprawdzi się w spotkaniu ze słowackim klubem FK Železiarne Podbrezová. Ostatni mecz kontrolny zespół trenera Ivana Djurdjevicia rozegra pomiędzy starciami pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy. Rywal Lecha w tym spotkaniu nie jest jeszcze znany.

Fot. Roger Gorączniak

źródło www.lechpoznan.pl

Dodaj komentarz