GARDENIA: zielone inspiracje zawitają do Poznania!


Już 21-23 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się wyjątkowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Odwiedzenie wydarzenia to najlepszy sposób, aby rozpocząć przygotowania do nadchodzącego sezonu. Jako pierwszy zobacz nowości z sektora garden, wykorzystaj wiedzę pochodzącą z seminariów i warsztatów.

Pielęgnacja ogrodu z pewnością nie należy do jednej z najłatwiejszych rzeczy. Wiedza, czas oraz wykorzystywane produkty bardzo często decydują o tym, czy nasz zielony skwer będzie wyglądał pięknie. To właśnie z myślą o ogrodach naszych zwiedzających tworzymy wspólnie Targi GARDENIA. Porządny zastrzyk wiedzy oraz prezentacja rynkowych nowości, to elementy, które mogą na zawsze odmienić ogrody. Na to właśnie mogą liczyć goście targowi.

Dla architektów

XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa oraz IV Forum Architektów i Krajobrazu „Ogród w mieście od tarasu po zielone przydomowe enklawy” to wydarzenia, które będą okazją do zapoznania się
z wyzwaniami, przed jakimi stoją dziś architekci krajobrazu. Im właśnie dedykowany jest bogaty program wydarzeń oraz profesjonalny pokaz cięcia róż. XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa odbędzie się pierwszego dnia Targów GARDENIA, 21 lutego. Natomiast na drugi dzień, 22 lutego zaplanowane jest IV Forum Architektów i Krajobrazu. Szczegółowy plan wydarzeń jest dostępny na stronie www.targigardeni.pl w zakładce „Program wydarzeń”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz