Zieleń ma znaczenie


Wiosną coraz więcej osób planuje podejmować sportowe wyzwania, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Oczywiście, wiele zależy od tego, gdzie zamieszkamy. Ostatnie lata dowodzą, że Polacy są gotowi, uciec z miasta i zamieszkać w spokojnej okolicy pod miastem, blisko terenów zielonych.

Zakup domu to inwestycja na lata. Młodzi ludzie decydując się na własne lokum, wychodzą z założenia, że będą mieszkali w nim do końca życia. Właśnie dlatego niejednokrotnie wygoda, przestrzeń i zielona okolica są decydującymi czynnikami. Dla osób, które lubią wolny czas spędzić w ruchu dobrą opcję stanowi Zalasewo, gdzie powstaje Leśna Aleja. Jest to miejsce zachwycające ilością terenów rekreacyjnych.

W pobliżu inwestycji znajduje się wiele ścieżek rowerowych, pieszych oraz obiektów sportowych. Co daje mnóstwo możliwości odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia popołudnia – informuje Krzysztof Fludra, prokurent firmy Fludra Development.– Jednak niewątpliwym i wyróżniającym elementem osiedla jest bliskość terenów zielonych. – Tylko 400 m będzie dzielić przyszłych mieszkańców od lasu. To świetne miejsce zarówno na rodzinny spacer, jak i rowerowe wyprawy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz