Zieleń ma znaczenie | Nasz Głos Poznański

Zieleń ma znaczenie


Wiosną coraz więcej osób planuje podejmować sportowe wyzwania, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Oczywiście, wiele zależy od tego, gdzie zamieszkamy. Ostatnie lata dowodzą, że Polacy są gotowi, uciec z miasta i zamieszkać w spokojnej okolicy pod miastem, blisko terenów zielonych.

Zakup domu to inwestycja na lata. Młodzi ludzie decydując się na własne lokum, wychodzą z założenia, że będą mieszkali w nim do końca życia. Właśnie dlatego niejednokrotnie wygoda, przestrzeń i zielona okolica są decydującymi czynnikami. Dla osób, które lubią wolny czas spędzić w ruchu dobrą opcję stanowi Zalasewo, gdzie powstaje Leśna Aleja. Jest to miejsce zachwycające ilością terenów rekreacyjnych.

W pobliżu inwestycji znajduje się wiele ścieżek rowerowych, pieszych oraz obiektów sportowych. Co daje mnóstwo możliwości odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia popołudnia – informuje Krzysztof Fludra, prokurent firmy Fludra Development.– Jednak niewątpliwym i wyróżniającym elementem osiedla jest bliskość terenów zielonych. – Tylko 400 m będzie dzielić przyszłych mieszkańców od lasu. To świetne miejsce zarówno na rodzinny spacer, jak i rowerowe wyprawy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz