Zdrowo najedzeni – pomóżmy szkole z Ceradza Kościelnego!


Jest szansa, by uczniowie Szkoły Podstawowej w Ceradzu Kościelnym (gm. Tarnowo Podgórne) otrzymali pracownię multimedialną. Wszystko zależy od naszego zaangażowania!

A sprawy mają się następująco: Tesco ogłosiło konkurs „Zdrowo najedzeni”. By wziąć w nim uczniowie z Ceradza nakręcili i zgłosili krótki filmik promujący zdrowy styl odżywiania. Teraz wszystko w naszych rękach!

Głosowanie odbywa się internetowo i już się rozpoczęło! Każdy może się zarejestrować i głosować raz na 24 godziny. Co ważne z jednego komputera może głosować cała rodzina, ważne, żeby każdy miał swój unikalny nick.

Oto instrukcja jak głosować:

Wchodzimy na stronę www.tescodlaszkol.pl – kliknij tutaj

W przypadku pierwszej wizyty zakładamy konto korzystając się z prostego, krótkiego formularza (przycisk „Załóż konto” w prawym górnym rogu). Korzystając z wyszukiwarki znajdujemy film – najlepiej w okienko Słowo kluczowe wpisać Mlekopije (uwaga! koniecznie z zachowaniem takich dużych i małych liter). Pojawi się metryczka filmu, klikamy „wyświetl” potem dodajemy film do Ulubionych i oddajemy pierwszy głos;

W przypadku kolejnej wizyty logujemy się na stronie www.tescodlaszkol.pl, wybieramy „Moje ulubione” (do góry obok panelu logowania) i GŁOSUJEMY co 24 godziny, do 17 grudnia!

Pomóżmy zrealizować dziecięce marzenia!

Podstawówka w Ceradzu Kościelnym to mała szkoła, ale w akcję zaangażowały się całe rodziny, znajomi, sąsiedzi. Pomóżmy i my!

ARz

Dodaj komentarz