Zbliża się Poznań Athletics Grand Prix 2019


Poznań Athletics Grand Prix 2019 to przede wszystkim okazja, by zobaczyć i kibicować wielu gwiazdom polskiej lekkoatletyki m.in. olimpijczykowi i trzykrotnemu mistrzowi świata w rzucie młotem – Pawłowi Fajdkowi, olimpijczykowi i Mmistrzowi Europy – Wojciechowi Nowickiemu,  mistrzyni Europy w biegu na 400m – Patrycji Wyciszkiewicz, brązowej medalistce mistrzostw świata z Londynu – Malwinie Kopron, brązowej medalistce mistrzostw Europy w rzucie młotem –  Joannie Fiodorow, halowemu mistrzowi Europy w pchnięciu kulą – Michałowi Haratykowi, halowemu mistrzowi Europy w soku o tyczce – Pawłowi Wojciechowskiemu.

Konkurencje w jakich zobaczymy sportową rywalizację, to w kategorii mężczyzn: bieg na 100m, 400m, 800m, skok o tyczce, skok w dal, rzut młotem, pchnięcie kulą, a w kategorii kobiet: bieg na 100m, 400m, 800m, 400m, rzut dyskiem i rzut młotem.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że impreza o takiej randze będzie odbywać się ponownie w Poznaniu. Czekam na rywalizacje w międzynarodowym gronie przy aplauzie naszej najlepszej, polskiej publiczności! Zapraszam wszystkich na Mityng lekkoatletyczny Poznań Athletics Grand Prix 2019, 2 lipca na Stadion Golęcin –  zachęca do udziału w imprezie Patrycja Wyciszkiewicz, która jest zawodniczką AZS Poznań.

Bilety w cenie 5 i 10 złotych na  Poznań Athletics Grand Prix 2019 dostępne są już na stronie internetowej ebilet.pl. W dniu imprezy wejściówki będzie można kupić także w kasie przed wejściem na stadion Golęcin przy ul. Warmińskiej. Poznań Athletics Grand Prix 2019 odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Poznania.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz