Zbliża się cykl turniejów REISS CUP 2017 [film]


Największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa pod hasłem REISS CUP wystartuje już za dwa tygodnie. Pierwsze turnieje odbędą się w Murowanej Goślinie i Kościanie, a patronem medialnym REISS CUP 2017 jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.


– Turniej z roku na rok przybiera coraz to większy format. W tegorocznej edycji młodzi pasjonaci futbolu, po raz kolejny staną do walki o zwycięskie puchary. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe widowisko – mówi patron klubu Piotr Reiss. W poprzedniej edycji wzięło udział około 7000 dziec.

Na pewno nie zabraknie brawurowych akcji, prawdziwej radości z wygranej, fenomenalnego dopingu i mikołajkowych prezentów. Swoją obecnością turniej uświetnią władze poszczególnych miast oraz rodzice zawodników klubu. Jak wspomina, mama Adama – piłkarza Akademii, Reiss Cup to niezapomniane wydarzenie. – Na pierwszy Reiss Cup Adama wybraliśmy się dwa lata temu. Wtedy jeszcze nie widziałam co czeka nas na miejscu. Emocje z prawdziwego zdarzenia, wyjątkowa atmosfera zbliżających się świąt bożonarodzeniowych i piękne nagrody dla każdego zawodnika. Czteroletni wtedy jeszcze Adaś długo nie mógł zapomnieć o tym fenomenalnym weekendzie – wspomina Zofia, mama zawodnika Akademii Piłkarskiej Reissa.

Każda edycja turnieju Reiss Cup to nowa przygoda wypełniona niepowtarzalną atmosferą i pięknymi bramkami! Zawody to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i nauka gry według zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodziców oraz przybyłych gości, czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.

Terminarz Reiss Cup 2017 (wystarczy kliknąć):

POLECAMY MATERIAŁY O AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA:

Piłkarze Akademii Reissa odwiedzili Lewandowskiego

Trwa jesienny nabór do Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarskia Reissa obchodzi 7 urodziny

Sukces młodych piłkarzy Akademii Reissa Kościan

Sławomir Peszko o inspiracji Akademią Piłkarską Reissa

Wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Alicja Piechocka: W pogoni za marzeniami…

 

Dodaj komentarz