Zbiórka krwi i Gala Krwiodawców


Na co dzień hojnie rozdają nadzieję w kropelkach oddawanej krwi. Pozostając anonimowi, tym bardziej zasługują na uznanie. Wyjątkowe zaangażowanie krwiodawców z podpoznańskich gmin i ich nieocenione poświęcenie stanowią szczególną wartość dla powiatu poznańskiego. Dlatego starosta poznański wraz z członkami Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Rady Powiatu w Poznaniu postanowili po raz kolejny uhonorować najbardziej zasłużonych krwiodawców.

Wielka Gala Krwiodawców odbędzie się we wtorek, 14 listopada o godz. 16.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu. O wytypowanie pięciu najbardziej zasłużonych ofiarodawców, zwrócono się do ośmiu klubów HDK i jednego stowarzyszenia z terenu powiatu poznańskiego.

Ponadto, tego samego dnia we wtorek, w godzinach od 8.00 do 13.00 na parkingu Starostwa Powiatowego w Poznaniu, od ul. Kraszewskiego stanie KRWIOBUS Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. W imieniu Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i powiatu do licznego zaangażowania się w szlachetną inicjatywę, jaką jest oddanie krwi.

Dodaj komentarz