Zapraszamy na Wrak Race Racot


Przez całą sobotę na terenie Stadniny Konin Racot pomiędzy Racotem i Spytkówkami odbywać się będą charytatywne wyścigi samochodów Wrak Race Racot 2019 o Puchar Wójta Gminy Kościan, z których dochód zostanie przekazany na leczenie walczącego z nowotworem Przemysława Kaczmarka. Organizatorem wydarzenia jest Dziupla Team, a patronem medialnym portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Dla zawodników którzy będą brać udział w zawodach celem jest rozwijanie kultury motoryzacyjnej, doskonalenie technik jazdy, ciekawe spędzenie wolnego czasu oraz dobra zabawa. Przewidziano wiele ciekawych i cennych nagród , a dla widzów przygotowaliśmy także atrakcje, takie jak występy lokalnych zespołów m.in.  BASTER i raperów RAPFAM którzy specjalnie na tą imprezę nagrali klip WRAK RACE . Mamy też przygotowane atrakcje dla najmłodszych m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, gry i zabawy. Uruchomiona będzie również strefa gastronomiczna, w której będzie można odpocząć od zgiełku ryku silników – informuje zespół Dziupla Team.

Rywalizacja prowadzona będzie w sobotę, 10 sierpnia w godz. 8:00-19:00 w czterech grupach: samochodów o pojemności silnika do 1,6 litra, samochodów o pojemności silnika powyżej 1,6 litra, kobiet i cywil. W ostatniej kategorii mieszczą się auta seryjne, bez przeróbek, na zwykłych oponach. Pozostałe pozbawione są lamp, błotników, lusterek. Chodzi o to, żeby były jak najlżejsze. W środku mają zamontowane klatki bezpieczeństwa i czteropunktowe pasy.

Impreza odbędzie się na polu pomiędzy Racotem i Spytkówkami (lokalizacja: Spytkówki, ulica Prosta). Wrak Race Racot 2019 będzie miał charakter charytatywny, gdyż zbierane będą pieniądze na leczenie walczącego z nowotworem sołtysa Racotu Przemka Kaczmarka. Organizatorem wydarzenia jest Dziupla Team i Gmina Kościan, a patronem medialnym portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Dodaj komentarz