Zagraj w SKF Politechnika Poznańska – trwa nabór


Drugoligowy zespół SKF Politechnika Poznańska i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KS Poznań ogłaszają nabór na nowy sezon do sekcji, w których można trenować siatkówkę od klasy I szkoły podstawowej do kadetek. Najlepsze siatkarki występują w rozgrywkach II ligi PZPS i Pucharze Polski. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

SKF Politechnika Poznańska zaprasza siatkarki i miłośniczki tej dyscypliny sportu na treningi w grupach: juniorskiej (rozgrywki WZPS), kadetek (Mistrzostwa Wielkopolski Kadetek), młodziczek (Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek). Ponadto w klubie funkcjonuje „grupa początkująca”, która bierze m.in. dział w obozach i turniejach towarzyskich i grupy mini siatkówki z podziałem na klasy I-III i IV-VI. Startują one w Mistrzostwach Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej, wyjeżdżają na obozy oraz turnieje towarzyskie.

Zajęcia prowadzone są w następujących lokalizacjach:
– Szkoła Podstawowa nr 85, ul. Tomickiego 16 w Poznaniu
– III Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelecka 10 w Poznaniu
– CS Politechniki Poznańskiej (nowa hala), ul. Piotrowo 4 w Poznaniu
– Hala Politechniki Poznańskiej, ul. Jana Pawła 28 w Poznaniu

Osoby zainteresowane naborem do grupy juniorskiej proszone są o kontakt drogą elektroniczną z Michałem Sułkowskim celem umówienia się na zajęcia naborowe: michalsulkowski1984@wp.pl. Natomiast osoby zainteresowane naborem do grup młodzieżowych (kadetki, młodziczki, początkująca oraz mini piłka siatkowa) proszę są o kontakt telefoniczny z Damianem Gapikiem celem umówienia się na zajęcia naborowe: 509-416-895. Zapraszamy również na klubową stronę www.skfks.pl (wystarczy kliknąć).

Występy zespołów SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach WZPS i PZPS są możliwe dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji zadania „Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań”. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

POLECAMY MATERIAŁY O SKF POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ (wystarczy kliknąć):

SKF Politechnika Poznańska wygrywa turniej w Koninie

Groć: widać w zespole zaangażowanie i determinację

Zobacz siatkarki SKF Politechniki Poznańskiej na IX Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu

Zobacz fotogalerię z IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w piłce siatkowej kobiet

LTS Legionovia Legionowo najlepsza w IX Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu

Pewna zwycięstwo kadetek SKF Politechnika Poznańska

 

Dodaj komentarz