Zagraj w kolejnym Turnieju PLMS 2019/2020


Portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański” zaprasza kluby z powiatu poznańskiego i aktywne sportowo reprezentacje szkół podstawowych do udziału w III Turnieju Poznańskiej Ligi Mini Siatkówki, który odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku w Hali ZSMS.

Nowe rozgrywki na siatkarskiej mapie regionu swoje spotkania zawsze rozgrywają w niedzielę zgodnie z terminarzem, który nie będzie kolidował z imprezami WZPS. Dotychczas turnieje odbyły się w Komornikach i Rokietnicy, a zagrały m.in. kluby: Enea Energetyk Poznań, SKF PBS Politechnika Poznańska,  IUKS Jedynka Poznań, UKS ZSMS Poznań, UKS UKS Lider Rokietnica, UKS Puma Komorniki. Rozgrywki prowadzone są w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt.

Zespoły zainteresowane startem w PLMS proszone są o kontakt drogą elektroniczną z Michałem Sułkowskim: michalsulkowski1984@wp.pl lub telefonicznie 500 765 955. Organizatorzy zapraszają również aktywne sportowo reprezentacje szkół podstawowych.

Rozgrywki Poznańskiej Ligi Mini Siatkówki wspierają: Wydział Sportu Miasta Poznania, Poznański Bank Spółdzielczy, przewoźnik  FOX Travel i Politechnika Poznańska.  Patronem medialnym PLMS jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”. Przypomnijmy w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych boisk. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

Dodaj komentarz