Zaczynają się targi BUDMA 2019


– Targi Budma są doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej oferty budowlanej, przedstawienia zalet proponowanych rozwiązań systemowych i technologicznych szerokiemu gronu profesjonalistów z Polski, ale także z zagranicy – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów Budma. – Co roku podczas targów gościmy prawie 50 tysięcy osób, które szukają nowych inspiracji, nowych produktów i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, a te prezentowane są przez ponad 800 wystawców, praktycznie z każdej dziedziny budownictwa.
Wśród firm, które zaplanowały udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma, znajdują się zarówno najbardziej rozpoznawalne marki na rynku budowlanym, jak również nowi reprezentanci branży. Organizatorzy oczekują, że w tym roku w Poznaniu możemy spodziewać się ponad 1000 wystawców z 40 krajów.
Podczas Budmy będzie można odwiedzić czwartą już odsłonę Monteriady. Na uczestników imprezy czekają realizowane na żywo pokazy montażu produktów wiodących firm z branży. W pokazach zostaną wykorzystane najnowocześniejsze narzędzia, akcesoria i systemy montażowe.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz