Zabierz mnie tato do kina. Seanse „Przytul mnie” w Heliosie


Z okazji „Dnia Taty” poznańskie kino Helios zaprasza na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie”. Seanse odbywają się w ramach akcji „Zabierz mnie tato do kina”.

„Dzień Taty” to doskonała okazja dla taty do spędzenia kilku dodatkowych, miłych chwil w kinie w towarzystwie swoich pociech. Dlatego 24 i 25 czerwca zapraszamy do kina Helios, o godzinie 12, na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie”. Seanse odbędą się w ramach akcji „Zabierz mnie tato do kina”.

„Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relację między ojcem i synem. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą i Małym Misiem. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt.

Seanse poprzedzą specjalne, dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Każdy rodzic (najczęściej oczywiście tata) wraz ze swoim maluchem otrzymają pamiątkową kartkę, na której odrysują swoje dłonie. Każdy z młodych widzów otrzyma również po seansie pamiątkowego balona.

Na seanse „Przytul mnie” w ramach akcji „Zabierz mnie tato do kina” w kinie Helios obowiązuje specjalna cena biletu. Kosztuje on tylko 18 zł dla każdego uczestnika.

Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy dwuosobowe bilety na ten film w niedzielę 25 czerwca! Konkurs trwał do 22 czerwca, do godz. 19.45. Laureatów poinformowaliśmy mailowo. Należy pilnie potwierdzić fakt skorzystania z zaproszeń!czekamy do 23 czerwca do godz. 8. Potem, jeśli nie nadejdzie potwierdzenie, przekażemy kolejnej osobie.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz