XI Finał projektu Teatr w Każdej Wiosce!


W czasie roku szkolnego dzieci z 11 grup teatralnych przygotowywały spektakle, aby pokazać je podczas jedenastego finału. Odbędzie się on w najbliższy weekend: 8 czerwca w Domu Kultury przy ul. Ogrodowej 14 w Tarnowie Podgórnym i 9 czerwca w Domu Kultury przy ul. Ogrodowej 13 w Przeźmierowie (to nie pomyłka, oba domy kultury są przy ul. Ogrodowej, tylko w różnych miejscowościach J).

W ubiegłym roku obchodziliśmy dziesięciolecie „Teatru w każdej wiosce”. Ten niezwykły projekt cały czas się rozwija. W projekcie „Teatr w każdej wiosce” bierze udział ponad 100 dzieci z terenu całej Gminy. Spotykają się one na cotygodniowych zajęciach w dziesięciu miejscowościach. Zajęcia uzupełniają wyjazdy do teatrów zawodowych oraz letnie warsztaty artystyczne. Młodzi aktorzy spotykają się ze sobą także podczas dorocznych imprez zaduszkowych i wigilijnych.

W tym roku finałowi towarzyszyć będzie hasło „Rozhuśtana tęcza”.

Na spektakle zapraszamy nie tylko rodziny i przyjaciół młodych aktorów, ale także wszystkich wielbicieli teatru. Warto zobaczyć, co dzieci zdążyły przygotować pod opieką swoich instruktorów. Te spektakle potrafią zadziwiać!!!

Szczegółowy program – tutaj: http://www.tarnowo-podgorne.pl/aktualnosc/artykul/xi-final-teatru-w-kazdej-wiosce/

Dodaj komentarz