WZPS zachęca do startu w rozgrywkach mini siatkówki i współpracy


Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że do 22 stycznia 2021 roku będzie przyjmował zgłoszenia do rozgrywek mini siatkówki i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wspomoże finansowe kluby z regionu w ramach programu „Razem łatwiej pokonamy COVID-19”.

Jako Związek przygotowaliśmy dla klubów pomoc finansową, która rozpocznie swoje funkcjonowanie w pierwszym kwartale 2021 roku. Będzie ona polegała na dofinansowaniu przez WZPS kosztów obsługi sędziowskiej na zawodach organizowanych przez zrzeszone kluby w WZPS – informuje prezes związku, Jacek Broński.

Szczegółowe informacje o pomocy finansowej w ramach programu „Razem łatwiej pokonamy COVID-19” (wystarczy kliknąć).

Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że ostateczne zgłoszenia do rozgrywek mini siatkówki na sezon 2020/2021 będą przyjmowane do 22 stycznia 2021 roku. Zrzeszone kluby drogą mailową otrzymały informację na temat ostatecznych zgłoszeń do rozgrywek mini siatkówki. Więcej informacji udziela Biuro WZPS pod numerem tel. kom. 698-221-390 lub biuro@wzps.poznan.pl.

Trwają zapisy na kurs sędziego siatkówki organizowany przez WZPS.

Przypomnijmy, że w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

oprac. tww

Dodaj komentarz