WZPS wspomoże kluby podczas epidemii Covid-19


Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wspomoże finansowe kluby z regionu w ramach programu „Razem łatwiej pokonamy COVID-19”. Właśnie opublikowano zasady dotyczące rekompensat udzielanych klubom uczestniczącym w rozgrywkach WZPS w sezonie 2020/2021.

– Miniony rok zapamiętamy przede wszystkim jako światowy kryzys związany z pandemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19. Pojawił się on we wszystkich dziedzinach naszego życia, nie omijając także sportu, w tym piłki siatkowej. Dotknął on także sferę naszego życia prywatnego, pozostawiając u wielu z nas złe wspomnienia czy ból. Jednak jako ludzie sportu, zahartowani w boju nie poddaliśmy się. Realizujemy, pomimo różnych trudności oraz nowych, niespotykanych dotychczas wyzwań, nasze zadania związane z organizowaniem i propagowaniem piłki siatkowej we wszystkich jej formach. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki wsparciu, pomocy i zaangażowaniu przyjaciół siatkówki. Jako Związek przygotowaliśmy dla klubów pomoc finansową, która rozpocznie swoje funkcjonowanie w pierwszym kwartale 2021 roku. Będzie ona polegała na dofinansowaniu przez WZPS kosztów obsługi sędziowskiej na zawodach organizowanych przez zrzeszone kluby w WZPS – informuje prezes związku, Jacek Broński.

Szczegółowe informacje o pomocy finansowej w ramach programu „Razem łatwiej pokonamy COVID-19” (wystarczy kliknąć).

Przypomnijmy, że w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

oprac. tww

Dodaj komentarz