Wyłoniono półfinalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017 | Nasz Głos Poznański

Wyłoniono półfinalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017


Konkurs Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017 rozpoczął się w pełni. Zakończono castingi i udało się wyłonić półfinalistki konkursu. Zanim jednak odbędzie się półfinał, kandydatki do tytuły czekają prezentacje w 4 miastach i walka o awans do finału: 21.01 – Wrocław – Wall Street Club, 28.01 – Ostrów Wielkopolski – Venus Club, 11.02 – Zielona Góra – Heaven i 18.02 – Leszno.

Podczas tegorocznej edycji organizatorzy otrzymali ponad 500 zgłoszeń online oraz podczas castingów stacjonarnych, ponad 3 miesiące poszukiwań, by poznać oto te półfinalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017!

Zobacz zdjęcia z castingu, który odbył się w poznańskim klubie Pacha – obejrzyj tutaj kliknij.

Wśród nich są te dwie, które już na koniec maja założą koronę Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek! Są też wśród nich przyszłe reprezentantki naszego kraju na arenie międzynarodowej!

Finalistki poznamy już 4 marca podczas półfinału w klubie Pacha Poznań.

Oto lista kandydatek do tytuły Wielkopolska Miss 2017:
Ewa Adamska – Poznań
Martyna Balcer – Kalisz
Martyna Bąkowska – Kalisz
Dominika Bilska – Pruszków
Oliwia Brówka – Sulechów
Paulina Chojnacka – Śrem
Alicja Chrzanowska – Warszawa
Honorata Chuda – Pudliszki
Karolina Cielecka – Piotrkowice
Ewa Ciesielska – Poznań
Sandra Cieślik – Złocieniec
Natalia Cybulska – Szczecin
Marta Demel – Bukowiec
Karolina Dziurdziewska – Miłosław
Klaudia Fedorczuk – Kraków
Paulina Filiks – Warszawa
Sabrina Gädeke – Nowy Tomyśl
Paulina Gałycz – Budzyń
Natalia Gaweł – Kalisz
Julia Giera – Poznań
Joanna Golba – Ruda Śląska
Jagoda Gorochowik – Poznań
Iwona Grochot – Dołęga
Magdalena Grosman – Słupca
Maria Horbulewicz – Wschowa
Klaudia Jahnz – Piła
Ewelina Jaskóła – Szczecinek
Beata Jastrząb – Wrocław
Magdalena Jodajtis – Zielona Góra
Hanna Kaczmarek – Zielona Góra
Klaudia Kamińska – Zielona Góra
Olha Kazymyrska- Poznań
Khrystyna Kobylecka – Warszawa
Amelia Kokornaczyk – Bukowiec Górny
Paulina Koktysz – Gorzów Wielkopolski
Nikola Kolasińska – Strzałkowo
Dominika Kostro – Wysokie Mazowieckie
Agnieszka Kowacz – Katowice
Patrycja Kozielska – Ustka
Weronika Kreskowiak – Margonin
Kamila Kruk – Poznań
Julia Kruzer – Poznań
Ewelina Krzak – Poznań
Sara Krzymińska – Ligota /k. Raszkowa
Klaudia Kurzej – Wrocław
Aleksandra Latała – Strychowo
Ewa Leciejewska – Żelazno
Natalia Lieber – Warszawa
Nikola Lisek – Poznań
Oliwia Łatka – Nowogard
Anna Łopong – Parczew
Dominika Liwia Majchrzak – Nowy Tomyśl
Karolina Marczyńska – Szamocin
Weronika Maszner – Poznań
Marcelina Matuszak – Próchnowo
Natalia Mazurets – Poznań
Magdalena Mikuszewska – Wrocław
Anna-Maria Milko – Zgorzelec
Roksana Musialik – Turek
Kamila Nejmant – Poznań
Natalia Olejniczak – Gostyń
Adrianna Olszak – Gniezno
Klaudia Pacholska – Brzeźno
Daria Patka – Bielsko-Biała
Milena Pioch – Złotów
Agnieszka Przybyszewska – Warszawa
Kinga Ratajczak – Mieścisko
Patrycja Rudenko – Chorzów
Aleksandra Siepielska – Poznań
Joanna Skrzypczak – Śrem
Zuzanna Słaboszewska – Grodzisk Wielkopolski
Patrycja Sobolewska – Gąsawa
Natalia Sobytkowska – Pabianice
Sandra Staszewska – Chodzież
Inna Stetsyuk – Warszawa
Zuzanna Stwora – Czaniec
Katarzyna Szczepaniak – Pleszew
Magdalena Świderska – Mikołów
Julia Świerczyńska – Gniewkowo
Joanna Tomaszewska – Poznań
Dominika Ulatowska – Oborniki
Angelika Wachowska – Żnin
Karolina Wawrzyniak – Pleszew
Weronika Wieczorek – Chodzież
Magda Wojciechowska – Poznań
Agata Wojtkowiak – Poznań
Nikola Zaradna – Broniszewice
Anika Zarakowska – Gorzów Wielkopolski
Agnieszka Zdrojewska – Gorzów Wielkopolski
Małgorzata Ziółkowska – Wrocław

Lista kandydatek do tytułu Wielkopolska Miss Nastolatek 2017:
Łucja Biadała – Pleszew
Julia Biegała – Leszno
Michelle Borucka – Szamocin
Stella Czyszewicz – Wrocław
Katarzyna Dobrowiecka – Kostrzyn nad Odrą
Wiktoria Grzelak – Kalisz
Alicja Jaworska – Wałbrzych
Aleksandra Jung – Żary
Magdalena Kobryń – Dzierżoniów
Karolina Niewadził – Ustka
Weronika Kubiak – Korzecznik
Michalina Kwaśna – Ostrzeszów
Martyna Musiela – Racław
Natalia Spaleniak – Kalisz
Katarzyna Strógarek – Ujście
Julia Szymańska – Kobylnica
Oliwia Szymczak – Konin
Zuzanna Tuz – Mysłakowice

Dodaj komentarz