Już w sobotę klub SKF Politechnika Poznańska będzie świętowała 10. rocznicę powstania


Już w sobotę klub SKF Politechnika Poznańska będzie świętowała 10. rocznicę powstania. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Dziesiąta rocznica powstania naszego klubu będzie dla wszystkich przyjaciół, zawodniczek i działaczy dniem pełnym wzruszeń. Przez ostatnie 10 lat naszej pracy powstała piramida szkoleniowa, nawiązaliśmy i kontynuujemy współpracę z Miastem Poznań, lokalnymi mediami, sponsorami i partnerami, którzy sprawiają, że możemy tak dobrze istnieć do dziś. Zapraszamy serdecznie do Hali CS Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu w sobotę, 17 marca od godz. 9:00. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla poznaniaków – mówi Michał Sułkowski z zarządu klubu, którego pierwszy zespół SKF Politechnika Poznańska walczy o awans na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy.

Portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański” przygotował z tej okazji dla swoich Czytelników konkurs, w którym można było wygrać trzy jubileuszowe koszulki. Wystarczyło odpowiedzieć na  pytanie: „Podaj imię i nazwiska trenera pierwszego zespołu SKF Politechnika Poznańska”. Na odpowiedzi czekaliśmy na kontakt@naszglospoznanski.pl (w tytule należało wpisać Konkurs SKF Politechnika Poznańska) do 16 marca do godz. 20.00. Ponadto oprócz odpowiedzi należało podać adres, na który zostanie przesłane zaproszenie.

 Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Program obchodów X Rocznicy Powstania Klubu SKF KS Poznań:

(sobota, 17 marca 2018 roku)

godz. 8:30 – Otwarcia

godz. 9:00 – Rodzinny Turniej Mini Siatkówki dla najmłodszych zawodniczek klubu grających wraz z rodzicem.

godz. 10:00 – Mecz z udziałem zarządu SKF KS Poznań i byłymi siatkarkami oraz drużyną Dziennikarzy

godz. 11:50 – Prezentacja Młodzieżowych zespołów SKF KS Poznań

godz. 12:30 – Mecz II ligi siatkówki kobiet pomiędzy SKF Politechniką Poznańska a UKS ZSMS Poznań

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania, a głównym przewoźnikiem jest firma Fox-Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

fot. Akademia Piłkarska Reissa

Dodaj komentarz