Koncert Anity Lipnickiej


Gmina Dopiewo zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie, w którym można wygrać 100 podwójnych wejściówek na koncert Anity Lipnickiej z zespołem The Hats, który odbędzie się 15 września w sali widowiskowej CRK w Konarzewie, w ramach akcji „Bądźmy GIT z PIT !”. „Nasz Głos Poznański” miał dla Czytelników trzy dwuosobowe zaproszenia!

Tych, którzy chcą spróbować swych sił w konkursie, zachęcamy do udziału. Wystarczy zrobić sobie selfie w wyjątkowym miejscu gminy Dopiewo i skreślić kilka słów. Zgłoszenie udziału w konkursie należy wysłać e-mailem pod adres konkurs@dopiewo.pl , podając w temacie e-maila:  Bądźmy GIT z PIT! Koncert Anity Lipnickiej.

Powinno ono zawierać 6 elementów:

  1. Zdjęcie „selfie” zrobione na terenie gminy Dopiewo – w miejscu, które lubicie lub które polecilibyście innym jako warte odwiedzenia *
  2. Uzasadnienie wyboru miejsca, w którym zostało zrobione zdjęcie.
  3. Tytuł ulubionej piosenki zaśpiewanej przez Anitę Lipnicką  (można uzasadnić wybór).
  4. Deklarację:  Ja (imię i nazwisko) wskazuję i będę wskazywała / wskazywał w PIT  Gminę Dopiewo jako miejsce zamieszkania **
  5. Dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania (miejscowość, ulica), telefon kontaktowy, e-mail kontaktowy
  6. Informację z kim pójdziecie na koncert (można uzasadnić wybór).

Szczegóły dostępne są w „Regulaminie konkursu”  na stronie: dopiewo.pl.

„Nasz Głos Poznański” jest jednym z patronów medialnych akcji „Bądźmy GIT z PIT !”. W związku z tym mieliśmy do rozdania trzy podwójne wejściówki dla naszych Czytelników, którzy mogli wejść w posiadanie biletów „na skróty” – z dodatkowej puli (uwaga: nie trzeba być mieszkańcem gminy Dopiewo). Wystarczyło wysłać selfie z kartką A4 „Lubię gminę Dopiewo i Anitę Lipnicką”.

Konkurs trwał do 7 września do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz