Wybierz nowy wizerunek Karty Kibica KKS Lech Poznań


Ruszyło głosowanie na nowy wizerunek Karty Kibica KKS Lech Poznań, która łączy funkcje płatnicze ze stadionowymi. Jest to kontynuuje rozpoczętej w 2010 roku współpracy klubu z Bankami Spółdzielczymi SGB. Głosowanie na nowy wizerunek Karty Kibica odbywa się w mediach społecznościowych.

Karta płatnicza, z którą wiążą się dodatkowe zniżki dla jej posiadaczy, dostępna jest w Bankach Spółdzielczych SGB. Kibice Lecha Poznań mogą głosować na jej nowy wizerunek w mediach społecznościowych Klubu (wystarczy kliknąć).

– Cieszę się, że kibice Kolejorza zdecydują o wyglądzie nowej karty. To kolejny element współpracy Banków Spółdzielczych SGB z Lechem Poznań. Dzięki karcie kibica sympatycy klubu mogą nie tylko nosić barwy Klubu w portfelu, ale także kupować bilety i gadżety w oficjalnym sklepie ze zniżką – mówi kierownik Biura Komunikacji i Marketingu SGB-Banku SA, Roman Szewczyk.

Przypomnijmy, że Karta Kibica SGB – KKS Lech to więcej niż karnet na mecze. Karta płatnicza MasterCard z funkcją zbliżeniową umożliwia płatności w punktach oznaczonych logo MasterCard na całym świecie, w tym na INEA Stadionie, płatności za zakupy w Internecie, wypłaty w bankomatach czy w punktach handlowo-usługowych oferujących usługę cash back. Dodatkowa funkcja karty umożliwia wstęp na INEA Stadion.

Posiadacz karty może również skorzystać z dodatkowych promocji: 10% rabatu na pierwszy bilet lub karnet nabywany za pomocą karty, 15 proc. rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań czy 30% rabatu na usługi medyczne świadczone przez POLMED.

oprac. tww, źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz