Wizyta Św. Mikołaja z Laponii w Koziegłowach


W niedzielę (10 grudnia) w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach gościł będzie prawdziwy Święty Mikołaj, wprost z Laponii. W jednej z sal Święty Mikołaj spotka się z dziećmi ze szkół i przedszkoli na terenie gminy Czerwonak.

Spotkanie w CKiR w Koziegłowach potrwa od 12:00 do 12:40. Niestety sala nie jest z gumy i nie pomieści wszystkich zainteresowanych wizytą Świętego Mikołaja. To nie znaczy, że nie będzie można go zobaczyć. Wszystkich mieszkańców naszej gminy gorąco zapraszamy na parking przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Tam już od godziny 11:30 będziemy mieli okazję poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji związanych ze Świętami. Nie zabraknie ani świątecznych utworów, ani słodkich upominków dla najmłodszych. Kulminacyjną częścią spotkania przed CKiR będzie wspólne przyozdabianie choinki. O godzinie 12:40 choinka będzie już ubrana i wtedy na parkingu pojawi się Święty Mikołaj z Rovaniemi, który zakończy już spotkanie z przedszkolakami i uczniami z naszej gminy. W towarzystwie zacnego gościa z Laponii rozbłysną światła na przyozdobionej już choince.

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz