Wielka Szama w Poznaniu


Wielka Szama – największy zlot food trucków w Wielkopolsce odbędzie się 6 i 7 kwietnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Patronat sprawuje Nasz Głos Poznański.

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni zarezerwować sobie w kalendarzu pierwszy weekend kwietnia. W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot foodtrucków w Wielkopolsce: Wielka Szama na Stadionie w Poznaniu.

Festiwal Smaków Food Trucków już po raz siódmy gości w stolicy Wielkopolski. Po raz drugi impreza odbywa się pod hasłem Wielkiej Szamy, która w zeszłym roku spotkała się z wyjątkowo ciepłym i licznym przyjęciem. W tym roku szykuje się jeszcze lepsza szama!

Wielka Szama będzie naprawdę wielka – w imprezie weźmie udział prawie 70 foodtrucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą na Stadionie Miejskim 6 i 7 kwietnia. Zamiast Kolejorza rozgrywającego przy Bułgarskiej mecze, tym razem przyjdzie kolej na popisy mistrzów foodtruckowych kuchni.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz