Wielka Szama w Poznaniu, czyli wielkie otwarcie sezonu foodtruckowego: MAMY BONY!


Wielka Szama to z każdą nową edycją coraz więcej imprez towarzyszących samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się podczas Hopla Fest – Wielkiego Festiwalu Dmuchańców. To pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu! Będzie też Festiwal Wielkich Baniek Mydlanych. Bez mydlenia oczu: zapowiada się przednia zabawa!

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu w jedzeniu burgera na czas. To konkurs, który odbywać się będzie w wielu różnych miastach, aby na końcu wyłonić najszybszego burgerożercę 2020 roku!

„Przez żołądek do serca” mówi popularne przysłowie, dlatego też na Wielkiej Szamie organizatorzy wspierają zbiórkę charytatywną na rzecz potrzebującego malucha. Food trucki kochają dzieciaki… oraz zwierzaki! Będą również zbierać karmę i akcesoria dla bezdomnych zwierząt.

Podczas Wielkiej Szamy wielka uwaga przywiązywana jest do ekologii. Nie zdziwcie się, gdy niektóre food trucki obecne na zlocie nie zaserwują Wam jedzenia w plastiku, tylko w ekologicznych opakowaniach. Zachęcamy także do przynoszenia własnych pojemników i kubków.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz