Wielka Szama w Poznaniu, czyli wielkie otwarcie sezonu foodtruckowego: MAMY BONY!


28-29 marca odbędzie się Wielka Szama na Stadionie Poznań. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”. Dla Czytelników mamy cztery bony do wybranego food trucka.  Szczegóły na końcu artykułu.

Wiosną chce się żyć, chce się wyjść na świeże powietrze, pobawić i zjeść coś dobrego pod chmurką. Idealna okazja do zrealizowania wszystkich tych pragnień nadejdzie już w drugi wiosenny weekend w Poznaniu: to czas Wielkiej Szamy!

Wielka Szama z impetem otwiera sezon food trucków w Poznaniu! Ta impreza co roku gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Przy Stadionie Poznań przez cały weekend 28-29 marca urzędować będzie aż 70 food trucków serwujących swoje popisowe dania. To największa tego typu impreza w Wielkopolsce

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

1 komentarz

  1. Kasia pisze:

    Wielka Szama

Dodaj komentarz