Wielka Szama na Stadionie Poznań, czyli dużo dobrego jedzenia i moc atrakcji!


Wielka Szama, czyli VII Festiwal Smaków Food Trucków, odbędzie się w ten weekend na Stadionie Poznań. Na Bułgarską przybywają najlepsze food trucki z całej Polski serwujące najlepsze dania, a razem z nimi artyści tańczący z ogniem, mistrz iluzji i dużo więcej atrakcji! Patronat objął Nasz Głos Poznański.

W pierwszy weekend kwietnia wszyscy sympatycy food trucków i dobrej zabawy koniecznie muszą pojawić się na przy Stadionie Poznań. Przez cały weekend, od godziny 12, jemy i bawimy się w ramach Wielkiej Szamy, czyli siódmej edycji Festiwalu Smaków Food Trucków.

W tym roku Wielka Szama będzie naprawdę wielka! Impreza zgromadzi blisko 70 food trucków serwujących oryginalne potrawy z całego świata. Od klasyki, czyli nieśmiertelnych burgerów i belgijskich frytek, po najbardziej egzotyczne smaki Azji i Dalekiego Wschodu.

W menu Wielkiej Szamy znajdziecie m.in. dania kuchni bałkańskiej, chińskiej, tajskiej, meksykańskiej. Posmakujecie kubańskich kanapek, pieczonych kasztanów (lepszych od tych na placu Pigalle!), skosztujecie węgierskiego ciasta kominkowego lub prawdziwych amerykańskich donutów, jakimi zajadają się policjanci w Stanach.

Pomiędzy jednym a drugim posiłkiem na wszystkich odwiedzających szykuje się moc atrakcji. Będzie pokaz utalentowanego iluzjonisty Siano Show, a także pokaz tańca z ogniem grupy Febris.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz