Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27


To tylko część z kilkudziesięciu przedmiotów, które będą licytowane na Zamku. Kulminacyjnym punktem, po Światełku do nieba, będzie licytacja złotych Serduszek przekazanych przez Policję. Co roku wykonywane jest nowe, specjalnie na każdy finał. Tradycją stało się już jednak, że ponownie licytowane są serduszka z lat poprzednich. Wraca więc Złote Serduszko z roku 2016, które w zeszłym roku uzyskało 17100 zł.
Aukcje odbywają się również w internecie. Od ponad miesiąca można wziąć udział w licytacji treningu bokserskiego z Jackiem Jaśkowiakiem. Aukcja trwa do końca stycznia. Obecnie najwyższa zaoferowana kwota to 999 złotych. Można ją śledzić, ale także wziąć udział w licytacji, na stronie https://aukcje.wosp.org.pl/trening-bokserski-z-jackiem-jaskowiakiem-i8231566
Nie tylko pod Zamkiem
Już w sobotę, około godziny 14, odbędzie się tradycyjne wielkie wiosłowanie dla WOŚP w Galerii Malta. Kilometry na ergometrach wioślarskich będzie mógł nabijać każdy. Odbędzie się też wyścig specjalny, czyli sztafeta vip-ów, w której weźmie udział prezydent Jacek Jaśkowiak.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz