Wiele premier na Poznań Motor Show 2019


Nie tylko cztery kółka

Podczas targów odbędą się VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, podczas których pasjonaci tego zawodu będą rywalizowali o nagrody. Po raz odbędzie się też Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, w którym wezmą udział uczniowie szkół zawodowych oraz techników o profilu samochodowym.

Nie zabraknie też widowiska: w tym roku goście targów będą mogli podziwiać wyczyny profesjonalistów na Międzynarodowych zawodach stunt ridingu, czyli freestylu motocyklowego – II Stunt Wars Poland. To sportowe zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem.

Atrakcją dla najmłodszych będzie Motor Show Truck – czyli miejsce dla miłośników samochodów wagi ciężkiej. To jedyne miejsce w Polsce, w którym osoby niezwiązane z branżą transportową i ciężarową mają okazję podziwiać tuningowane ciężarówki.

Po raz piąty zorganizowana zostanie strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. W tym roku poza spotkaniami odbędzie się tam pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki.

Podczas targów odbędzie się również 9. edycja zlotu camperowego, na której zjawi się aż 85 załóg. Goście będą mogli obejrzeć pojazdy, poznać najdrobniejsze szczegóły ich wnętrz, a przede wszystkim porozmawiać z podróżnikami na temat tego rodzaju podróży.

Już po raz drugi podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. W sobotę i niedzielę w pawilonie nr 6 na gości będą czekać m.in.: Gosia Rdest, Mateusz Borowski, Lolek Motopasje czy Motosynteza. Temat przewodni dyskusji brzmi: „Eco: hot or not”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz