Weronika Fojucik najlepszą siatkarką Enea Energetyka Poznań


Głosami kibiców przyjmująca Weronika Fojucik została wybrana najlepszą siatkarką Enea Energetyka Poznań w roku 2020. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

W głosowaniu wzięło udział prawie 300 kibiców pierwszoligowych siatkarek Enea Energetyka Poznań, a Weronika Fojucik rywalizację wygrała z: Orianą Miechowicz, Klaudią Świstek i Emilią Oktabe. Przypomnijmy, że Fojucik wzmocniła poznański zespół w czerwcu minionego roku i szybko stała się jedną z gwiazd Energetyka. W poprzednim sezonie występowała w zespole Joker Makro Świecie.

Aktualnie w tabeli zaplecza Tauron Ligi Kobiet zespół Enea Energetyka Poznań zajmuje piąte miejsce, ale rozegrał dotychczas 10 spotkań. Natomiast w piątek podopieczne Marcina Patyka zmierzą się na wyjeździe z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, a w niedzielę o godz. 15:00 będą podejmować SAN-Pajda Volleyball Team.

Przypomnijmy, że w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

oprac. tww / #poznanwspiera #enea #energetycznamlodziez #energetykgirls

Dodaj komentarz